İsim önerilerinizi bekliyorum ☺️

Aksu

Sayman
Site yetkilisi
Sayman
Geliştirici
Ticaret Puanı
1
Merhaba mmotutkunlari üyeleri,

Firmamız bünyesinde yeni açılacak olan hosting, sunucu ve yazılım satışı için isim araştırmasına başlamış bulunmaktayız. Bu konu hakkında sizlerinde fikir ve önerilerini değerlendirmek istiyoruz. Değerlendirme sonucunda öneriler arasında bulunan isimlerden birisi olması durumunda öneri sahibine tarafımızca hediye/hediyeler verilecektir 🤗.

İsim önerilerinizi yaparken .com ve .com.tr alan adlarının boş olmasını da göz önünde bulundurursaniz seviniriz 🤗.

Şimdiden önerilerde bulunan herkese teşekkür ederiz.

hostalify.com
hostalify.com.tr

Fena durmuyor, natro ve godaddy de boşta görünüyor her ikisi de alınabilir. Tabi buraya yazdığımız için o an seven başka biri de kapabilir :alala:

hedef kitle türkler mi global mi?

hostingdong :D ding-dong kapı sesinden türeme şöyle bakınca çok çirkin duruyo ama :D

VeriVizyon
HostingHane
SunucuKöşkü

HostingHive
HostingHub
HostingHaven
hostingcoast

valla aklıma gelenleri denedim hepsi alınmış bir tek bu boşta "SunucuKöşkü".

HostingOlimpos

reklamlarına yunan tanrılarını falan koyarsınız. mesela hız konusunda hermesi güç konusunda herkülü falan :D .

1. DataSphere
  2. CloudGuard
  3. NetForge
  4. SecureHost
  5. TechNest
  6. WebWorks
  7. NexusNet
  8. CyberVault
  9. ServeSync
  10. HostWise

ama en güzeli sanırım DataSphere olmuş baya hoşuma gitti benim bile açasım geldi 😂

chat gpt kullanıyo herkes heralde isim için :D
Evet şuana kadar gelen öneriler chatgpt üzerinden bizlerinde sorguladığı isimler gözükmektedir. Ancak 1 isim konusunda düşüncelerimiz var ama yine de farklı isim önerilerinizi bekliyoruz 🤗. İnanıyorum ki buradan güzel bir isim çıkacağına

Evet şuana kadar gelen öneriler chatgpt üzerinden bizlerinde sorguladığı isimler gözükmektedir. Ancak 1 isim konusunda düşüncelerimiz var ama yine de farklı isim önerilerinizi bekliyoruz 🤗. İnanıyorum ki buradan güzel bir isim çıkacağına
benimkiler özgün

Rathost 🫶🌖

Edit: Doluymuş yine de dursun :p

Geri