.com 0.06€ Sınırsız & Başarılı Domain Kayıt - Resimli Anlatım [Test Edildi - Onaylandı]

Aksu

Sayman
Site yetkilisi
Sayman
Geliştirici
Ticaret Puanı
1
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
firmasından 7 cent kampanyası!

REFLİ KAYDOLURSANIZ SİTE TARAFINDAN €2 HEDİYE EDİLECEK. YANİ 2 DOMAİNİ 0 TL'YE GETİRMİŞ OLACAKSINIZ.
Refli:

Refsiz:

DOĞRU ADIMLARLA İLERLEMEK İSTERSENİZ REHBER AŞAĞIDADIR.

Bir kaç gün önce kampanyayı görüp heyecanlanmıştım.
Çünkü bir kaç tane çok da önemli olmayan bazı test siteleri için .com domainler almam gerekiyordu.
Ancak malum piyasa şartları gereği onca parayı gözden çıkarmak mantıklı değildi. Bu yüzden bahsi geçen siteden satın almak istedim.
Olası bir sorunda zaten gözden çıkarabileceğim alan adları olduğu ve şaka gibi bir rakama satın alınacağı için neredeyse hiç zarar etmeyecektim.

Bir hevesle kayıt oldum, siparişimi oluşturdum ve ödeme yap dediğimde kart bilgilerini doğrulamak için 3D Secure ekranına yönlendirdi.
Bu aşamadan sonra ne yaptıysam sipariş oluşturamamıştım.

Yaşadığım sorunların çözümünü araştırdım.
Ve adım adım yöntemlerinden bahsettiğim bir yol haritası çıkardım.

Aynı yöntemle 153 domain kaydettim.
2499445607.png

REFLİ KAYDOLURSANIZ SİTE TARAFINDAN €2 HEDİYE EDİLECEK. YANİ 2 DOMAİNİ 0 TL'YE GETİRMİŞ OLACAKSINIZ.
Refli:

Refsiz:

Domain kaydoldu ama ödeme alınmadı diyenler için: birkaç gün içinde faturalandırılıp ödeme alınıyor.

GÜNCELLEME:
Bazı hesapların onay almadığı ve silindiği yönünde geribildirimler geliyor.
Yine altını çizmek istiyorum gözden çıkarabileceğiniz domainler dışında kayıt yapmanızı önermiyorum.

ÖNEMLİ:
Gözden çıkarabileceğiniz domainler üzerinde denemeler/satın alımlar yapabilirsiniz.
Aynı hesap üzerinden birden fazla kayıt yapabilirsiniz.
Sitenin mevcut politikaları değişebilir, oluşabilecek herhangi bir sorunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

MEVCUT FİYATLAR:
3916347584.png

1258333039.png

İŞTE ADIM ADIM REHBER

1. Siteye gidiyoruz.
Refli:

Refsiz:

2. Domain adımızı yazıp istediğimiz bir alan adını seçip "Go to shopping cart" butonu ile ilerliyoruz.
Burada €0.07 görünüyor ancak sonraki aşamada fiyat daha da düşecek.
2377241808.png

3. Hosting vb. ister misiniz? diye soruyor, "Continue to order process" butonu ile devam ediyoruz.
4240018927.png

4. Üyelik bilgilerimizi istiyor, "Konto anlegen" butonuna tıklayarak gelen formu eksiksiz doldurarak kaydoluyoruz.
1145320204.png

5. Bu aşamaya geldiğimizde sağ üstten kullanıcı adımızın üzerine gelip "my checkdomain" seçeneğine tıklayarak panele gidiyoruz.
4191459944.png

6. Sol taraftaki menüden My Account'a tıklıyoruz. Bilgilerimizi eksiksiz dolduruyoruz.
Afaki olmadan gerçek bilgilerle doldurmanızı öneririm. Aksi takdirde hesabınız onaylanmayabilir.

ÖNEMLİ ADIM: HESABINIZDA BU UYARI VARSA BEKLEYİN,
HESABINIZ İNCELENİP ONAYLANDIKTAN SONRA KAYIT İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİN.
AKSİ DURUMDA HESABINIZ ONAYLANMAYABİLİR.

1109728995.png

7. Önemli Adım: Ödeme Yöntemleri

Kartımıza €1-2 attıktan sonra bilgileri bu ekranda kaydediyoruz ve varsayılan ödeme yöntemi olarak seçiyoruz.
Sanal kart eklemenizi öneririm. Ve sepete tıklayıp devam ediyoruz.

8. €0.06 ile 12 aylık €0.72 toplam ödemesi çıkıyor. "Secure Checkout" butonuna tıklıyoruz.
4167993050.png

9. Sipariş özetimizi gözden geçirip "Buy now" butonuna tıklayarak işlemi tamamlıyoruz.
2347489789.png

10. Onay ekranımız geliyor, burada belirtilen mail adresine bir onay maili ilettiklerini söylüyorlar.
2169040252.png

11. Gelen ilk mailde "bu bir fatura değil onay mailidir,
kaydedeceğimizi garanti etmiyoruz ama sadece kaydedilirse ödeme isteyeceğiz" diye bir açıklamaları mevcut.
1437480163.png

12. Birkaç saniye içerisinde listeye "in registiration" aşamasından "Domain is not used" aşamasına geçiyor.
Bu aşamadan sonra sağdaki çark işaretindeki sayfada yer alan tüm fonksiyonlar aktif hale geliyor.
1440223348.png

adresinden kayıt yapıldığını teyit edebilirsiniz.

Ardından 2. onay maili geliyor.
adresinden de kontrol edilebilir.
1817821849.png

Refli:

Refsiz:

Son düzenleme:
Siteyi inceledim reften kayıt oldum teşekkürler ekstra bilgi kendi refinizi oluşturup 2 euro değilde daha çok arkadaşın ve sen ne kadar kazansın oluyor eğer 18 euro kazanmak isterseniz 18 euro'ya çekip arkadaşınıza 2 euro vermesini istiyorsunuz

1710319211643.png

Geri