Öneri hangi freebds kullanılmalı neden

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

Ahmetyese45

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
files seçimi yapılırken hangi freebds sürümü kullanılmalı neden ?
files seçiyorum da nelere dikkat etmem gerek hususunda kafama neden hangi freebds soru takıldı.
freebds nin ne önemi var ki

Çözüm
sen iphone 14pro çıktıgında neden alma ihtiyaçı duymak istiyorsan aynı sebepten..
güncel işletim sistemi oldugu için olabilir mi ?
windows un windews xp ardından vs windows 11 çıkarması gibi nedenlerle aynı sebepten..
güvenlik/hız/optizasyon/güncellik vb. gibi sorunların fixlenmiş hali olarak düşün.. o sebepten en güncel freebds sürümünü kullanman her zaman için daha faydalı olur.. Çünkü daha gelişmiş sistemlere yönetime sahiptir..
zaman geçtikçete eski sürümlerden destekler kesilir ve hatalar çogalır ve üretimler yapılmaz güncelliğini yitirir ve riskli olur..
bu sebepten freebds önemlidir. her konuda.. aynı apple nin iphone 6 plusa daha güncelleme vermeyip bundan sonra 14 e vericez demesi gibi ne oldu fiyat düştü çünkü neden destek...
sen iphone 14pro çıktıgında neden alma ihtiyaçı duymak istiyorsan aynı sebepten..
güncel işletim sistemi oldugu için olabilir mi ?
windows un windews xp ardından vs windows 11 çıkarması gibi nedenlerle aynı sebepten..
güvenlik/hız/optizasyon/güncellik vb. gibi sorunların fixlenmiş hali olarak düşün.. o sebepten en güncel freebds sürümünü kullanman her zaman için daha faydalı olur.. Çünkü daha gelişmiş sistemlere yönetime sahiptir..
zaman geçtikçete eski sürümlerden destekler kesilir ve hatalar çogalır ve üretimler yapılmaz güncelliğini yitirir ve riskli olur..
bu sebepten freebds önemlidir. her konuda.. aynı apple nin iphone 6 plusa daha güncelleme vermeyip bundan sonra 14 e vericez demesi gibi ne oldu fiyat düştü çünkü neden destek yok.. mantıklı düşünmek lazım yolun başında...

Çözüm
Geri