Geliştirilmiş Razuning v5 (K envanter, Gridli İkarus, Directx 9)

Screenshot_23.png

Game buildde veren hata attigibiz dosyalarda bir sıkıntımı var

paylaşım için teşekkürler offline shopu sökmek için testler yapıcaktım fakat hata buldum pazar kurulduktan sonra 2. pazar envanterine item koyulabiliyor fakat pazarı kurarken 1. pazar envanterini doldurun ne kadar dolarsa dolsun 2. pazar envanterine item konulmuyor koyabilmek için ancak pazar açıp öyle 2. sayfata item koymak gerekiyor

paylaşım için teşekkürler offline shopu sökmek için testler yapıcaktım fakat hata buldum pazar kurulduktan sonra 2. pazar envanterine item koyulabiliyor fakat pazarı kurarken 1. pazar envanterini doldurun ne kadar dolarsa dolsun 2. pazar envanterine item konulmuyor koyabilmek için ancak pazar açıp öyle 2. sayfata item koymak gerekiyor
Test edip dönüş yapacağım müsait olunca

evet şimdi kontrol ettim dediğiniz gibi. sorun py kaynaklı gibi duruyor inceleyip sorunu çözdüğümde konu altında paylaşacağım. teşekkürler.

evet şimdi kontrol ettim dediğiniz gibi. sorun py kaynaklı gibi duruyor inceleyip sorunu çözdüğümde konu altında paylaşacağım. teşekkürler.
ticaret camı beceri kitabını filtrelememekte ismi ilede beceri kitabı diye aratılarak da ayrıca katagoriden seçilerekte. Ayrıca ticaret camındaki ara butonu yanındaki buton işlevsiz

ticaret camı beceri kitabını filtrelememekte ismi ilede beceri kitabı diye aratılarak da ayrıca katagoriden seçilerekte. Ayrıca ticaret camındaki ara butonu yanındaki buton işlevsiz
ticaret camı için kategoriler düzenlenmediği için bulmuyor kategorileri kendininiz araştırarak yapabilirsiniz bu bir hata değil.
butonun çalışmama sebebi onu çalıştıran kod bloğu eksikti bende tamamlamakla uğraşmadım yazılan ismi clear yapıyor cokta önemli değil.
yinede illa olsun diyorsanız
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
inceleyebilirsiniz.

Derece sistemi eklenmiş veya kullanılan alt yapıda vardı daha önce ekli ama şöyle bir sorun gördüm derece meyvesi ile yani yaşam meyvesi ile 20bin e kadar geliyor ondan sonra ekstra bir puan veremiyor sadece oyunda kaldıkça derece puanı artıyor bunu nasıl yapabilirim

Hasan bey paylaşmış oldugu

v24 İtem Proto ve PC Dosyaları Güncellemesi​

Eklimi bunda

Geri