Geliştirilmiş Razuning v5 (K envanter, Gridli İkarus, Directx 9)

enes turan

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese Merhabalar

Foruma Kazandırılmış olan Geliştirilmiş Razuning V5 filesinin üzerine eklemeler yaparak paylaşmak istedim alt yapı olarak Kullanılabilir.

Benim Yaptığım eklentilere gelecek olursak
Kod:
İkarus Offline Shop
İkarus Offline Grid Eklentisi
Directx9 Güncellemesi --------------------> https://www.mmotutkunlari.com/konu/dev-paylasim-directx9-guncellemesi.12861/
K Envanter Sistemi ----------------------->https://www.mmotutkunlari.com/konu/k-envanter-sistemi.10793/
Offical Karakte Giriş Ekranı-------------->https://www.mmotutkunlari.com/konu/tamamen-official-sorunsuz-tr-tipi-karakter-secim-ekrani-full-fix.5553/
New Game Options-------------------------->https://www.mmotutkunlari.com/konu/dracarys-renewal-game-option-system.13911/
Skybox Eklentisi
Fov System
Envanter Görünümü Komple Değiştirildi

freebsd-13
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Game

Mysql

GameSrc

Client Src

Client/Pack

dump Proto

Scan
Adsız.png

Giriş bilgileri:
hesap Id şifre
xawi25
12345
//////
xawi26
12345
//////////////////////////////////////
Mysql şifre
maxmi33
//////////////////////////////////////
VHD
root
123

yapılması gerekenler:
mob Target info sisteminde bk ve unutkanlık kitaplarının toltipleri gözükmüyor
ikarus engellemeleri yapılacak örn. pazar açıkken ışınlanamazsın// ticaret yapamazsın //oyundan çıkış yapamazsın vs vs

aklıma gelen bunlar yine olursa konuyu güncellerim sizde sorun yaşarsanız
konu altında belirtildiği sürece yardımcı olur konuyu günellerim

hayırlı olsun :D

Son Olarak Kanıt:

/////////////////////////////////////////// HATA ÇÖZÜMLERİ ///////////////////////////////////////////​

paylaşım için teşekkürler offline shopu sökmek için testler yapıcaktım fakat hata buldum pazar kurulduktan sonra 2. pazar envanterine item koyulabiliyor fakat pazarı kurarken 1. pazar envanterini doldurun ne kadar dolarsa dolsun 2. pazar envanterine item konulmuyor koyabilmek için ancak pazar açıp öyle 2. sayfata item koymak gerekiyor
Çözümü:

root pack'ı açılır ve içine atılır.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////​

Son düzenleme:
envanteri hangi filesten aldın

Eline sağlık. FOV sistemi olarak OWSAP'ınki çok daha gelişmiş ve açık-kapalı yerine slider bar var, onu tavsiye ederim

benim paylaştığım fovda bi slider bar eksik diye mi bu tepki :mad:
Tek o değil yav, OWSAP'ınkinde görüş açısına göre anlık minimapteki görüş açısı üçgeni de senkronize oluyor. Küçük bir detay ama ben de güzelliğin bu gibi ufak detaylarda olduğunu düşünüyorum

çok tatlı paylaşım, elinize sağlık, ikarus a ek fixler attınız mı

çok tatlı paylaşım, elinize sağlık, ikarus a ek fixler attınız mı
arama camında itemlerin efsunlarının gözükmemesi isim değiştirirken verdiği hatalar geçmiş sisteminde hatalar vardı düzelttim 1. envanteri doldurduktan sonra itemleri 2. envantere atmıyordu düzelttim k envanter uyarlaması falan falan gibi gibi şeyler bir problemi şuanlık gözüme çarpmadı sadece konudada belirttiğim gibi gerekli engellemer yapılması lazım sadece pazar acıkken cıkıs yapamazsın karakter atamazsın ışınlanamazsın gibi gibi

arama camında itemlerin efsunlarının gözükmemesi isim değiştirirken verdiği hatalar geçmiş sisteminde hatalar vardı düzelttim 1. envanteri doldurduktan sonra itemleri 2. envantere atmıyordu düzelttim k envanter uyarlaması falan falan gibi gibi şeyler bir problemi şuanlık gözüme çarpmadı sadece konudada belirttiğim gibi gerekli engellemer yapılması lazım sadece pazar acıkken cıkıs yapamazsın karakter atamazsın ışınlanamazsın gibi gibi
Emeğinize sağlık

Eline sağlık. Logini değiştirmişsin :cry:

Geri