Öneri Forum yöneticilerine, sf editörlerine; Proje: Frost-M2 detay içeride

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Stiglitz

MT Üye
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Herkese iyi günler, iyi forumlar dilerim.

Öncelikle bu konuyu açma sebebimden bahsedeyim; Frost metin2 projesi 2014 yılı Mayıs-Haziran arası ortaya çıktı, projenin amacı düzgün kaliteli ve official metin2 den soğumayan oyunculara yönelik yüksek zorlukta metin2 sunucusu vermekti. Sunucu açılamadı 2 denemeden sonra ilkinde yanıma aldığım arkadaş bir gecede yaptığım herşeyi mahvettiği için, ikincisinde bulduğumuz fileslerde benim bilgi birikimimin yetersiz olmasıydı. (Ve takımın genelde alakasız işlerle uğraşmasıydı.)

Şimdi biraz daha bilgili bir biçimde giriyorum fakat hala yeterli değil... Şimdi sizden çıkan sorunlarımda yardımcı olmanızı istiyorum. Neden yardım edelim ki? diye düşüneceksiniz. aşağıdaki resimde "Yardımı ve katkısı bulunanlar" bölümüne linkinizi yerleştireceğim.

tesekkur.png

Sadece bunu kazanmış olmayacaksınız. Sunucunun amacı sadece eski oyuncuları geri Kazanmak değil,
Başta LÖSEV olmak üzre Daruşşafaka, UNICEF gibi çocuklar için kurulmuş kuruluşlara bağış toplama amacıyla kurulmuştur. Bu kuruluşlara ülkemizdeki insanların duyarsız kaldığını ve oralara yatırmak yerine oyunlara yatırmak istediğini biliyoruz. Peki oyunlara yatırırken onlara gitse fena olmazmıydı?

Yardımcı olacaklara şu garantiyi verebilirim, 2 sene önce Frost Metin2 Açık beta sırasında, 60 Net oyuncumuz vardı. 4 dakikada bir duyuru geçiyorduk "Sunucu sıfırlanacaktır. Oynamak zorunda değilsiniz." bize verilen cevap şuydu. "Bu sunucunun sıfırlanmış veya sıfırlanacak olmasının bir anlamı yok. Çünkü biz bağış yapmaya hazırız."...

Sunucu bilgileri Hakkında; İlk kiralanacak sunucu 8gg, ssd, i7 VDS server olacaktır. Sunucu geliştikçe sunucumuzu da geliştireceğiz.

DC1.png
DC2.png
DC3.png

Biraz yardım kimseyi öldürmez, her gün bas bas bağırıyoruz "Şehitler ölmez vatan bölünmez." diye. Bölememeleri için önce birlik olup yardımlaşmayı öğrenmemiz gerek.

Şimdi forum yöneticilerine teklifim, yardımcı olursanız topluluk linkleri bölümüne sizin forumunuzu yazacağım.
Yardım edecek oyuncu ve editörlere ise, 50 BP değerinde kod verilecektir.

İletişim Skype; JavezRex (Kuntay Baran)

Son düzenleme:
Sunucuyu gördüm tek kelıme ile muhteşem emeğinizin hakkını alabileceğiniz bir sunucu ve en önemli kar amacı gütmeyen ve herkezin eşit olduğu bir sunucu gerçekten emeğe önem verenler için yapılmıştır.

Merhaba,
öneriniz gerçekten güzel görünüyor. Bizlerin amacı yardımlaşmak, yardım etmek, bilgimizi paylaşmaktır. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda forum üzerinden konu açıp yardım talebinde buluna bilirsiniz. Yetkili arkadaşlar olsun, ben oluyum elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Merhaba,
öneriniz gerçekten güzel görünüyor. Bizlerin amacı yardımlaşmak, yardım etmek, bilgimizi paylaşmaktır. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda forum üzerinden konu açıp yardım talebinde buluna bilirsiniz. Yetkili arkadaşlar olsun, ben oluyum elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
Teşekkür ederim, bir günde birkaç şey yaptım şu anda (Nazar Değmesin Maaşallah) herşey yolunda mükemmel gidiyor, youtube video ekleyeceğim şimdi.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri