✅ 98-99 ✅104- 105 WSLİK FİLES ✅ YENİ NESİL SİSTEMLER ✅ SORUNSUZ ALTYAPI ✅ ANLIK +1000K'DA TEST EDİLDİ ✅

Victoryas

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
▪️ Herkese iyi forumlar uzun süredir Arvis2 Wslik sunucusu olarak hizmet veriyorum sunucum hala aktif,

▪️ Bu işten gelir kazanmak isteyen bi çok arkadaş olduğunu biliyoruz, Sorunsuz Filesimi Satışa sunuyorum,

▪️ Sitede 2 Tip Files bulunmaktadır V1 ve V2 Bakıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

▪️ Satışta olan fileslerim güncel oyunda denenmiş sorunsuzdur aşşağıda resimlerini bırakıyorum.

▪️ 98 - 99 104 - 105 Olarak Ayarlayabilirim isteğe göre,

▪️ Otopack kurulumu site kurulumu, Files kurulumu Sunucu hazır bir şekilde kurulup teslim edilir.

▪️ Detaylı files görüntüleri ve tanıtımları :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Sitesinden inceleyebilirsiniz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

▪️ Tanıtıma geçelim

▪️ BlackJACK Kumar Sistemi

▪️ Bilek vs sistemi.

▪️ STAR KRAL VİP SİSTEMİ.

▪️ Kadim efsun sistemi.

▪️ Plechito, Yeni tip Kostümler.

▪️ Sürgün ve Çöl (Vs Mapı Sistemi.)

▪️ Raidcall Sistemi.

▪️ Sorunsuz damage sistemi.

▪️ Biyolog 92 94 Özellik değiştirme sistemi.

▪️ Hazır nesne market sistemi.

▪️ Cevher sistemi (İteme sürüklediğinde otomatik cevherini atar.)

▪️ Taş Sistemi (Taşı iteme sürüklediğinizde direk atar.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

▪️ V1 Files - Freebsd 13 e kadar uyumludur mysql 5.5, V2 Files- ▪️ Freebsd 13 e kadar uyumludur mysql 5.6

:love: Discord Adresim : victoryas.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------106532 1.jpg

Raporla

Geri