Zenaristen Sökülmüş Taze Grafikler

bunu denedim ama 2.client acınca zemin bozuluyor
başka bi dx9 paylaşımı bulursan fixlersin artık :D tabi şaka bir yana zenaris gibi dx9 fileslerle karşılaştır çözersin belki. benim söktüğüm fileste de zemin bozuluyordu zaten.

zenaristen sökmeyi denedim başarılı olamadım texturelerini sökemedim extra 30 40 hata çııkıyor ileride tekrar deneyeceğim başka bir direcxt9 paylaşımı bulamadım zenarisi yapabilirsem ben paylaşmak istiyorum :D

zenaristen sökmeyi denedim başarılı olamadım texturelerini sökemedim extra 30 40 hata çııkıyor ileride tekrar deneyeceğim başka bir direcxt9 paylaşımı bulamadım zenarisi yapabilirsem ben paylaşmak istiyorum :D
zenarisi ben yapmış biri olarak hayatta paylaşmam. çünkü sökmesi çok zahmetli. zaten dosyalar elinde mi diye sorsan değil. bu resmini paylaştığım dosyalar bilgisayarımdan silindi :D inanılmaz bir şekilde şuan elimde hiçbir dosya yok. bende hazır silinmişken formatladım pcyi.

silinen dosyaları onardım. oyun seçenekleri tamamen aktif. haritayı ve ağaçları zenaristen aldım. etraftaki kuş böcek çalışıyor. bayadır güncelleme atmıyordum güncellemeyi de verelim şimdiden. yedeğimi de hemen alıyorum :D.​

0226_140022.jpg

0226_140007.jpg

Geri