Yerli MMORPG Rise Online Alfa Ön Gösterim Bugün Yayınlanıyor

grafikleri ne kadar iyi olursa olsun bugüne dek metin2 kadar oynanışı basit ve iyi olan mmorpg görmedim ne yazık ki.Twitch yayını izleyen arkadaşlar hak verir yürüme animasyonları bile çok yapay gözüküyor

@mnyk2070 haklısın kardeşim belki ama yine de çok başarılı görünüyor sonuçta ilk adımlar bunlar ve daha sonra ki güncellemelerde daha iyi olacağına inanıyorum gerçekten başarılı (knight online tarzında daha çok) :)

Böyle bir işe adım atmaları bile tebrik edici ama ben daha çok özgün olmalarını isterdim.
aynı şekil düşünüyorum madem yapıyorsun en iyisini yapacaksın o kadar uğraşılmış zırhlar silahlar var fakat bunları knight tarzı değil de kendi tarzlarında yapsalar çok daha iyi olabilirdi 5 k twitchten izleyicisi vardı inanın yorumların hepsi knight oynayanlardan geliyordu.

Tam detaylı olarak incelemedim henüz. Ayrıca emeklerinin karşılığı olarak tebrik etmek düşer tabi, fakat benim gözümde bir hiçten ibaret. Yerli bir şey üretiliyorsa, adı, ismi, cismi her şeyi yerli olmalı diye düşünüyorum. Bizim milletimizde böyle bir takıntı var nedendir bilmem, kendi üretimi olan bir şeye bile yabancı isim, açıklama ekleme gereği duyuyor. Biz zaten birçok oyunda yabancıların arkasından izliyoruz, onlar da bizi izlesin isterdim. Daha en başından:
İsim: Yabancı
Tanıtımdaki yazılı açıklama: Yabancı

Bu ikisi oyuna ısınmamam için gayet yeterli(şahsi görüşümdür)
Oyunun teknik yönünden göze batan eksikliği ise, vuruşlar falan grafiklere göre çok yapmacık. Metin2 animasyonları bile (grafikleri değil) daha gerçekçi, daha mantığa yatkın.

Bir yerden başlanması gerekiyor diye düşünüyorum. Oyunu henüz net incelemedim ama açıldığı zaman göz gezdirebilirim. :)

İsim: Yabancı
Tanıtımdaki yazılı açıklama: Yabancı.
Bu konuda haklı, yani yerli diyorsun ama adı bile yabancı. Bu aynı knights online pvp server gibi tabi ki tebrikler ama fazlasını beklerdim. Şimdi ki gençler bile örnek PVP serverlerde yüksek başarı elde ediyor sponsor olmadan. :/

Geri