Yerli MMORPG Kayra Online

Tüm mesajlara baktım. Seviyeli tartışmadan dolayı her birinize teşekkür ederim. Youtube videosunda başka oyunun adı yazıyor.
kayra online resmi tanitim.jpg

İnsanların yanlış fikirlere kapılmaması için video kategorisini değiştirebilirsiniz.
Yerli yapımlara her zaman destek olmamız gerekiyor. Umarım önceki projeler gibi unutulup gitmez. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. :)

Oyun yapım aşamasında olduğu için henüz YouTube kategorisi yok. Bir kategori belirtilmediği için YouTube kafasına göre algılıyor.

Tüm mesajlara baktım. Seviyeli tartışmadan dolayı her birinize teşekkür ederim. Youtube videosunda başka oyunun adı yazıyor.
3934 eklentisini görüntüle

İnsanların yanlış fikirlere kapılmaması için video kategorisini değiştirebilirsiniz.
Yerli yapımlara her zaman destek olmamız gerekiyor. Umarım önceki projeler gibi unutulup gitmez. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. :)
Merhabalar;

Konu ile alakalı youtube türkiye ile görüşmekteyim, Lakin ben az önce gördüm. Sizde bir kontrol edermisiniz. Site yöneticilerinizden bir arkadaş çalıntı gibi bir cümle mi kullanmış konu içerisinde. ?

/// bu arada iyi dilekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum

Son düzenleme:
Tekrardan çabanızı takdir ederek mesaja başlıyorum. Forum siteleri bir blog veya haber sitesi olmadığı için herkesin yazdığı yazıları önceden inceleme fırsatımız olmuyor. Zaten konu altından karşılıklı diyaloglar geçtiği için herkes bu konuda diyeceğini demiş vaziyette.
Her iki tarafta mesajlarını yazarken kurallarımızı ihlal etmediği için yaptırım uygulayamıyoruz. Herkesin kayıt olup, içerik ürettiği bir platform olduğu için yazılanlar siteyi kesinlikle bağlamıyor. Ancak yasal olarak bir bildirim gelirse işlem yapabiliriz.
Umarım ülkemiz için güzel bir oyun sunabilirsiniz. En ufak bir çalışma dahi olsa takdir edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Benim tüm konu içerisinde tek eleştirim yayınladığınız videoyu kontrol etmeden forumlarda yaymaya başlamanızdır. Eğer aşağıda başka bir oyun yer almasaydı bu tartışma da olmayacaktı.

RPG tarzı oyunları seven birisi olarak projenin hayata geçmesini merakla takip edeceğim.

Tekrardan çabanızı takdir ederek mesaja başlıyorum. Forum siteleri bir blog veya haber sitesi olmadığı için herkesin yazdığı yazıları önceden inceleme fırsatımız olmuyor. Zaten konu altından karşılıklı diyaloglar geçtiği için herkes bu konuda diyeceğini demiş vaziyette.
Her iki tarafta mesajlarını yazarken kurallarımızı ihlal etmediği için yaptırım uygulayamıyoruz. Herkesin kayıt olup, içerik ürettiği bir platform olduğu için yazılanlar siteyi kesinlikle bağlamıyor. Ancak yasal olarak bir bildirim gelirse işlem yapabiliriz.
Umarım ülkemiz için güzel bir oyun sunabilirsiniz. En ufak bir çalışma dahi olsa takdir edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Benim tüm konu içerisinde tek eleştirim yayınladığınız videoyu kontrol etmeden forumlarda yaymaya başlamanızdır. Eğer aşağıda başka bir oyun yer almasaydı bu tartışma da olmayacaktı.

Merhabalar;

Tutumunuz adına içten teşekkürlerimi kabul etmenizi, ve düşencelerinizin bizleri gerçekten motivasyon olarak yukarılara taşıdığını belirtmek isterim, Youtube algoritması saçmaladığı için bu tarz bir kategorileme olmaktadır. Kendileri ile görüşmem devam ediyor, her gün ben farklı etiketleri kaldırıyorum. Sadece şunu söylemek istiyorum, yapılan emeği araştırmadan kimse "Çalıntı, Kopya" gibi cümlerinin kullanımı hoş tabirler değil. Sonuçta biz kendi hikayemiz ile 0 dan proje yapıyoruz. 8m satır kod yazılmış olup 29 ekime kadar da devam ediyor olacaktır. İşi yasal boyuta şuan için taşımak istemem. Sizlerden ricam gerek biz olalım, gerek diğer Türk geliştircileri'miz olsun, bu tarz konularda araştırmadan yada bilgi edinmeden kim olursa olsun buna göz yummamanızdır. Bizzat benimle tanışıp konuşmak isterseniz. discord.gg/kayraonline yada [email protected] adresi üzerinden iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Site yönetiminiz yada tüm oyuncularımız benim ile iletişim kurabilir, sohbet edebilir, konuşabiliriz.

Sağlıkla kalın...

Saygılarımla,

Kayra Online
Sedat ASLAN

Yanıtınız için teşekkür ederim. Önceki mesajımda söylemedim ancak üyelerimizin yazdığı mesajları silme ve düzenleme hakları vardır. Eğer her iki tarafta ikna olursa karşılıklı atışmaya neden olacak mesajları silebilirsiniz ve düzenleyebilirsiniz. Biz kural ihlali olmadığı veya yasal bildirim gelmediği sürece üyelerimizin ve sitemizde yetkili arkadaşlarımızın yazdıklarına müdahale edemeyiz. Tekrardan projenizde başarılar dilerim. Davetiniz için de teşekkürler :)

Yanıtınız için teşekkür ederim. Önceki mesajımda söylemedim ancak üyelerimizin yazdığı mesajları silme ve düzenleme hakları vardır. Eğer her iki tarafta ikna olursa karşılıklı atışmaya neden olacak mesajları silebilirsiniz ve düzenleyebilirsiniz. Biz kural ihlali olmadığı veya yasal bildirim gelmediği sürece üyelerimizin ve sitemizde yetkili arkadaşlarımızın yazdıklarına müdahale edemeyiz. Tekrardan projenizde başarılar dilerim. Davetiniz için de teşekkürler :)

Merhabalar, konu ile alakasız olacak ancak "Davetiniz içinde teşekkürler" dahi anlamındaki de ayrı yazılır.
İyi forumlar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Düzenledim :) Benzer durumlarda rapor tuşunu kullanarak bildirebilirsiniz. Mevcut mesajı alıntılamak sadece hayatı çoğaltır.
Edit: Mesajınızdaki yazım hatalarını da ben düzenledim. (Noktalama işaretleri yanlış kullanmışsınız. :D)

Düzenledim :) Benzer durumlarda rapor tuşunu kullanarak bildirebilirsiniz. Mevcut mesajı alıntılamak sadece hayatı çoğaltır.
Edit: Mesajınızdaki yazım hatalarını da ben düzenledim. (Noktalama işaretleri yanlış kullanmışsınız. :D)
Merhaba,

Benim mesajımı düzenlerken cümleniz yarım yamalak kalmış. "Noktalama işaretleri yanlış kullanmışsınız." cümlesini "işaretlerini" diye düzeltebilir misiniz? :)

İyi geceler,

Geri