Yeni Yıla Yeni K Envanter Guisi İle Girilir

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
kenvanter.jpeg

Yeni yılınız aynı bu K Envanter guisi gibi güzel geçsin. Hepinize mutlu yıllar dilerim.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• yeni tasarım.7z
    34,9 KB · Gösterim: 41
gui ye bakınca başıma ağrı girdi. Yandaki stunlarla ortada ki slot stunu niye hizalı değil :alala: , yanda ki stunları daha uzun yapabilirdi ama yapmamış kısa bırakmış acaba hangi ruh hastası yaptı bunu :unsure:. Gui ye baktıkça elim ayağım titriyor :alsaa: .

Son düzenleme:
gui ye bakınca başıma ağrı girdi. Yandaki stunlarla ortada ki slot stunu niye hizalı değil :alala: , yanda ki stunları daha uzun yapabilirdi ama yapmamış kısa bırakmış acaba hangi ruh hastası yaptı bunu :unsure:. Gui ye baktıkça ayağım ayağım titriyor :alsaa: .
askerde bunlara mı bakıyon sen :D gayet güzel duruyor. hoş sevimli bir gui.

askerde bunlara mı bakıyon sen :D gayet güzel duruyor. hoş sevimli bir gui.
benim askerlik yalan oldu. Sağlık muayenesine gittiğim hastenedeki sağlık kurulu heyeti belimden ve sırtımdan rahatsız olduğumdan askerliği 1 sene erteledi. Hayırlısı olsun diyelim ne diyelim.

benim askerlik yalan oldu. Sağlık muayenesine gittiğim hastenedeki sağlık kurulu heyeti belimden ve sırtımdan rahatsız olduğumdan askerliği 1 sene erteledi. Hayırlısı olsun diyelim ne diyelim.
sağlık olsun, geçmiş olsun.

Güzel gözüküyor he hemen denemek lazım .d
bunu nasıl ekleyebilirim.küçük bir tarifi varmıı gng

sorun zaten o yerini bilmiyorum
specialinventorywindow.py dosyasını uiscripte atıcaksın zaten orda vardır onla değiştircrksin ve ymir workuda etc klasöründe olan klasörleri geç mesela ui dosyaları bulunur onun içine girceksin o dosya adını bulamayana kadar ilerle ve at oraya packları kapat değişir

specialinventorywindow.py dosyasını uiscripte atıcaksın zaten orda vardır onla değiştircrksin ve ymir workuda etc klasöründe olan klasörleri geç mesela ui dosyaları bulunur onun içine girceksin o dosya adını bulamayana kadar ilerle ve at oraya packları kapat değişir
Saolasın.Başaramadım ama çabanı taktir ettim

Geri