Yeni Proje Kişisel Söz Paylaşım Platformu

ByZed

Üye
Üye
Resmi görebilmek için öncelikle faceye bağlı olmanız gerekmektedir yarın akşam düzelticem herkesin direk resme erişimini sağlıycam şimdilik pcyi kapatmadan projemi sizlere de sunayım dedim %5 ini falan kodladığım 0 dan bir kişisel söz paylaşım ve ya kayıt ol bölümünüde kodladıktan sonra kayıt olan herkesin kendi yazdığı sözleri paylaşma şansı bulacağı bir paylaşım platformu halini alıcak :D allahın izniyle fikir ve görüşlerinizi lütfen esirgemeyin :D

10351374_4725675437478_5661378353849718121_n.jpg

Güzel proje olmuş. Tasarım biraz daha iyi olabilir. :)

teşekkürler ama tasarım üzerine ilk başta gitmeyi planlamıyorum çünkü ilk önce fonksiyonel kısımlarını kodluycam ondan sonra temayı reklendirmek için daha doğrusu tema sistemi yapıcam yani tema klasik olucak zaten tema sistemi kodladım eğer isteyen olursa scriptin içinde bulunan tasarımlar kısmından girip yeni bir tasarım kodlayabilir :) yorum sistemini kodladım gelişmeleride belirtiyim :D yorum sistemi + kayıt sistemi kodladım platformun amacı şu olucak scripti belki paylaşmaya bilirim ama emin değilim site açıcam bu proje için mantığı birazcık anlatıyım söz ve ya hikaye ve ya şiir gibi şeyler yazanlar için kendini geliştirip yorum alabilicekleri bir platform olucak herkesin hikayesi şiiri ve ya yazdığı güzel sözleri varsa site açıldığında hepinizi beklerim :) eğer harici fikri olan varsa söyleyin ona göre ayarlıyalım ki üyelerimizin memnuniyeti sağlansın :D

olmasın ya biz bize yeteriz :) benim hit çekmesiyle ilgim yok giren adam gibi girip sözünü paylaşsın biz bakalım yorumlayalım tartışalım samimi bir platform oluşturalım :)

en yakın zamanda inşallah kodlamasına devam ediyorum o yüzden sistemi tam oturtana kadar açmayı planlamıyorum :)

Geri