Yeni Nesil GM Atak Programı!

Sizce güzel olmuş mu?

• Evet , güzel olmuş.

Oy: 5 83,3%
  • Hayır , geliştirilmesi gerek.

Oy: 1 16,7%

• Toplam katılım
    6
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ncp80

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben forumdaki adımla NcP80 , Nam-ı Diğer Plugass ,
Bugün sizlere kendi geliştirmekte olduğum yeni nesil gm atak programını sunuyorum.
Aralıksız güncelleme getireceğim. Ve aralıksız güncelleme alacağı içinde sizden sadece 5 dakikanızı ayırıp konuya yorum atmanızı istiyorum iyi veya kötü farketmez :)
Ben emek veriyorum sizinde en azından bunun karşılığını yorumlarla almak istiyorum. Çok zor birşey değil sadece alt tarafı yorum ^_^
Program kodlaması tamamen bittiğinde sourcesi buradan sunulacaktır.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Video istenirse konuya eklerim nasıl çalıştığıyla ilgili :) zaten basit bence gm atak kullanan birisi direk yapar diye düşünüyorum .

Güncellemeler 1 gün arayla yapılmaktadır.

Link : //

Dosya Eklentileri

• Atak Server.jpg
    Atak Server.jpg
    246,1 KB · Gösterim: 378
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Sadece forum adına ortak yürütülen programlarda sitemizin logosu veya ismini kullanabilirsiniz.
"Bu bir mmotutkunları yazılımıdır" kelimesi forum ekibi tarafından onaylanmış bir program izlenimi verir. Herhangi bir sorun olduğunda ise sitemize yönelik algı operasyonları yapılabilir.
Bu yüzden forum adına program yazdığınızda böyle kesin kelimeler yerine. MMO Tutkunları için yazılmıştır. / MMO Tutkunları adına yazılmıştır. gibi ibareler kullanabilir.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

Programa gelirsek kendinizi baya geliştirdiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim ve bu tür paylaşımlarının da devamını dilerim. :)

Bu mesajıma bir ek olarak şu konuya göz atmanızı öneririm;
Duyuru : - Geliştiriciler İçin!

Sadece forum adına ortak yürütülen programlarda sitemizin logosu veya ismini kullanabilirsiniz.
"Bu bir mmotutkunları yazılımıdır" kelimesi forum ekibi tarafından onaylanmış bir program izlenimi verir. Herhangi bir sorun olduğunda ise sitemize yönelik algı operasyonları yapılabilir.
Bu yüzden forum adına program yazdığınızda böyle kesin kelimeler yerine. MMO Tutkunları için yazılmıştır. / MMO Tutkunları adına yazılmıştır. gibi ibareler kullanabilir.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

Programa gelirsek kendinizi baya geliştirdiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim ve bu tür paylaşımlarının da devamını dilerim. :)

Bu mesajıma bir ek olarak şu konuya göz atmanızı öneririm;
Duyuru : - Geliştiriciler İçin!
Dediğiniz şekilde editlersem peki tekrardan link olarak yükleyebilir miyim sizden rica etsem ?
Ayriyeten geliştirici rankını talep ediyorum ,

Şimdiden teşekkürler :)

Aynen dediğim şekilde yaparsanız paylaşabilirsiniz. :)
Hatta programın güvenli olduğunu doğrulamak istiyorsanız github'da kendinize bir hesap açarak. Yazdığınız bu programların açık kaynak kodlarını da ekleyebilirsiniz.

Geliştirici rankını Usta Üyeler alabiliyor. Detaylar burada mevcut;
Duyuru : - Kullanıcı Terfilerinde Değişiklikler

Geliştirici rankın bir diğer güzel yanı ise forum adına ortak projeler yapıldığı zaman dahil olabilmeniz. Yönetim onay verdiği zaman forumun logosunu filan kullanabilirsiniz.

Dostum program iyi hoşta kocaman bir eksik görüyor benim özlerim bu olmadan en kaliteli yapımlar bile bir hiç...Nerde senin havalı simgen :D

Aynen dediğim şekilde yaparsanız paylaşabilirsiniz. :)
Hatta programın güvenli olduğunu doğrulamak istiyorsanız github'da kendinize bir hesap açarak. Yazdığınız bu programların açık kaynak kodlarını da ekleyebilirsiniz.

Geliştirici rankını Usta Üyeler alabiliyor. Detaylar burada mevcut;
Duyuru : - Kullanıcı Terfilerinde Değişiklikler

Geliştirici rankın bir diğer güzel yanı ise forum adına ortak projeler yapıldığı zaman dahil olabilmeniz. Yönetim onay verdiği zaman forumun logosunu filan kullanabilirsiniz.
Kendimi hasta hissediyorum :/ midem bulanıyor kusura bakmayın bugün gece vakti koyarım gibi duruyor :(

Kendimi hasta hissediyorum :/ midem bulanıyor kusura bakmayın bugün gece vakti koyarım gibi duruyor :(
Geçmiş olsun. Mesajları düzenleme izni yalnızca 24 saatliktir. Lakin siz özel mesaj ile yeni linki gönderirseniz konuya dahil ederim.

Konuya yazılan ilk yorumda linkleri kaldırmıştım zaten. :) Konuyu kilitlemenin zamanı gelmiş.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri