Yardım Yeni envanter slotu ekledim ancak item giyilmiyor.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

bqofficial

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bu konudan yola çıkarak ITEM_YUZUK ve WEAR_YUZUK olarak temiz bir yeni slot kurulumu gerçekleştirdim.

Ekran Alıntısı.PNG

1.png

Bana 3-4 adet daha slot lazım sorunu çözersem daha sonra ekleyeceğim ancak şu an ki amacım Kahramanlık, Çikolata ve bekçiler veya nazar tılsımının ayakkabının olduğu 3 bölüme aynı anda takılabilmesi, inventorywindow.py üzerinden item.EQUIPMENT_YUZUK olarak yeni bir slot atadım ve herhangi bir itemi sürüklediğim zaman orada bir slot olduğunu görebiliyorum ancak herhangi bir yüzüğün WEAR değerini WEAR_YUZUK yaptığım zaman o yüzüğü envanterin hiç bir bölümüne takmıyor. WEAR_UNIQUE olarak orjinal haline çevirdiğimde ayakkabının sağ ve sol yüzük bölümüne takıyor, denemek için WEAR_SHIELD denedim yüzüğü kalkan yerine takıyor ancak WEAR_YUZUK olarak tekrar denediğim vakit aynı şekilde hiç bir bölüme takılmıyor. İtem_proto baştaki değerini ITEM_YUZUK yaptığım zaman oyuna start verdiğim zaman hata alıyorum, ancak ITEM_YUZUK olarak düzgün bir kurulum gerçekleştirdim ve istediğiniz görselleri iletebilirim. #TurkmmoSF Alt yapısı üzerinde çalışıyorum.

3.png

Yardımcı olabilecek var mı?

SYSERR: May 28 23:08:13 :: DirectQuery: AsyncSQL: DirectQuery : mysql_query error: Table 'priv_settings' is read only
query: DELETE FROM priv_settings WHERE value <= 0 OR duration <= NOW();

Ancak db proto sourcede bir sorun görünmüyor.

Son düzenleme:
Geri