Yardım Web sitesi sıralamada [KRAL] Gözükmüyor.

Yardım 
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, oyun içerisinde [KRAL], [STAR] gibi tag'lar mevcut. İtem ile alınabilen. Kullanan sıralamadan düşüyor gözükmüyor. GM olarak görüyor gibi, nasıl düzeltebilirim?
1692466990641.png
Ör.

Web sitesinde gm oyuncuların görünmemesi için [ (köşeli parantez) işareti varsa sıralamaya sokmuyor nedeni bu. Web sitesinde kodlarla değişiklik yapman gerekiyor.

metin2panel yapısını bilmiyorum fakat @AhmetTeyfik 'in dediği gibi queryi bulman gerekiyor, bir fonksiyona bağlanmış olabilir. Sadece taglar gözükmüyor olsa idi tagları koyardık fakat, gm olarak görüyorsa sanırım query'den fazlasına ihtiyaç duyarız. Bu tagların olduğu veritabanından [] içine almak yerine () aldığınızda sıralamada gözüküyor mu?

eğer gm olup olmadığının kontrolünü player tablosundaki kullanıcı adındaki köşeli parantezler vasıtasıyla yapıyorsa, sorguları biraz kurcalayarak köşeli parantezle ilgili olan kısmı yok edip oyuncunun gm olup olmadığını player tablosundaki oyuncunun common > gmlist tablosundaki kullanıcı adından kontrol eden bir sorgu yazabilirsin, eğer gmlist'te kullanıcı adı yoksa köşeli parantezden bağımsız olarak sıralanacaktır. fakat her karakter için bir sürü sorgu göndermek ne kadar sağlıklı ve hızlı olur onu bilemiyorum.

Geri