Çözüldü Web Site - Satış Sitesi Yapabilecek

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

puma

↻ ◁ ❚❚ ▷ ⇆ 
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Arkadaşlar sitemi satışsitesine çevirecek birisi varmı hem destek hem ücretli olur ...
Not : Ödeme Pazartesi yapabilirim ancak

Çözüm
@Yeniceri ;
Öncelikle ilgilediğin içn teşekkürler .
İstediğim aslında üzerine geldiğinde fiyat gösteren ve token sitemi gibibirşey
Açıklayayım detaylı Kullanıcı bir şey satın alıcak begendıgı urune tıkladı odeme bılgılerını gırdı ve odeme yapıldıktan sonra kendısıne otomatık olarak sıteden token vererek ındırme lınkının acılması gıbı ornek bır sıte atayım

Not : Paytr vb gibi şirketlerle anlasma yapacagım kendı vergı levhamda varfakat o bıraz uzun suruyor sanırım ...
Üzerine gelindiğinde fiyat göstermesi vb. gibi durumlar sitenin tasarımıyla alakalı bir şey zaten. İnternette ücretli veya ücretsiz bir çok satış sitesi scripti mevcut. Bu söylediğini ve benzer...
Kart ile ödeme vb. sistemlerden bahsediyorsan yanlış bilmiyorsam bunun için ilgili bankayla görüşmek gerekiyor.
Bunun haricinde havale/eft ile satış yapacaksan (ki bu alıcılar açısından pek güven verici olmayacaktır), iletişim sayfasından falan IBAN belirtip satış şartlarını vesaire belirtebilirsin.

@Yeniceri ;
Açıklayayım detaylı Kullanıcı bir şey satın alıcak begendıgı urune tıkladı odeme bılgılerını gırdı ve odeme yapıldıktan sonra kendısıne otomatık olarak sıteden token vererek ındırme lınkının acılması gıbı ornek bır sıte atayım

Not : Paytr vb gibi şirketlerle anlasma yapacagım kendı vergı levhamda varfakat o bıraz uzun suruyor sanırım ...

@Yeniceri ;

Üzerine gelindiğinde fiyat göstermesi vb. gibi durumlar sitenin tasarımıyla alakalı bir şey zaten. İnternette ücretli veya ücretsiz bir çok satış sitesi scripti mevcut. Bu söylediğini ve benzer özellikleri halihazırda sunuyorlar. Ödeme sonrası indirmelerin aktif olması durumu da, sanıyorum ki bahsettiğim satış scriptlerinde zaten mevcuttur. Yani bir alışveriş sitesi scriptinden söz ediyorsak illa ki bu da dahildir bence. Sadece ödeme kısmını senin düzenleyip ayarlaman gerekir. Ancak son söylediklerimden emin değilim bunu da belirtmek isterim, konu hakkında daha fazla bilgisi olanlar yazacaktır elbet. Bunun dışında eğer bahsettiğim scriptlerden ücretli olanlarından almayı düşünürsen, script sahibine de bunu sorabilirsin.

Çözüm
Açıkçası ınternette olanlara guvenmedıgım ıcın foruma konus actım

Şöyle yapabilirsiniz. Ödeme işlemini gerçekleştirecek herhangi bir servisi kullanabilirsiniz. Paytr veya shopier. Bunlardan herhangi birisine başvurup api anahtarı alıyorsunuz. Daha sonra sitenize ödeme işlemleri için entegrasyonu tanımlarsanız istediğiniz şey olur.

Yabancı servislerde mevcut. Bi ara paymentwall kullanmıştım

Teşekkürler Yorumunuz için :
Once guzel bı tasarım planlamam lazım evet bende kullanıyorum açtığım serverlarda kullanmıstım odeme yontemı olarak ....

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri