Yardım VS'lik piyasası hakkında hasbihal

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Tengrist

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar öncelikle vslik piyasası hakkında sizlerle konuşmak istiyorum:
Files'ta şart olan özellikler:
-oyuncu oyuna girdiği gibi savaşmaya hazır karakter istemekte
-nesne market destekli kuvvetlendirici itemlerin oyun içi eldesi
-Yenilenmiş 1. Köy 2. Köy tasarımları
-Yeni nesil kostümler
-Savaş ortamını sadece lonca haritalarına sıkıştırmamak
-Bolca envanter sekmesi, hızlı sat/sil kısayolları, yeni nesil efsun botu, vs ye başlarken 3 2 1 go sistemi, sınırsız şebnem, tek tık biyolog

Var olan serverlarda adeta 55-120de karakter geliştirmeye itilmekte oyuncu, şahsi fikrim nesnede satılan kostüm, yüzük, pet gibi ihtiyaçların oyun içinde de 1/3 günlük versiyonlarının elde edilebilmesi gerekiyor, bu kısımlar için farm mapi oluşturulabilir.

2. Olarak ise oyuncuların çok fazla mape dağıtmamak gerekiypr 100 kişiyle açılış olsa herkes 1 2 karakter giriyor oyuna kendine gruptan str vs vermek için 200 kişi tek haritada inanılmaz kalabalık gözüküyor. Oyuncuları ortak alanlarda toplamalısınız.

Sizin görüşleriniz neler bu konular hakkında?

Ben de vs'lik server açmayı düşünüyorum. Sizin de dediğiniz gibi oyun içinde oyuncuları farm yapmaya zorlayan bir sisteme evrilmeye başlamış. Bence vs'lik sunucularda pay to win olmamalı çünkü adı üstünde, ben bir oyuncu olarak pay to win istesem gider diğer farm ve level kasmalı sunucularda oynarım.

Ikinci olarak, yeni harita ve köy görünümleri beraberinde , oluşturulan hesapların doğrudan ortak bir harita alanına gönderilmesi daha kullanışlı olabilir. Bu sayede gerçek online oyuncu sayısı görünür hale gelir.

Son olarak, efsun botu veya kadim efsun ikisi de kullanışlı. Fakat bir arkadaşım yüksek Online'da kadim efsunun sorun çıkarabildiğini söyledi, şayet öyleyse efsun botu daha iyi bir tercih olur. Daha önce bir yerde rastlamıştım, diğer oyuncuların hasarlarını gösteren sistem vardı. Ws turnuvalarında aktif edilebilirse, tabi yanında HP barlarını gösteren sistem de olmalı, "galiba dracarys turnuva sisteminde vardi" izleyen oyuncular için daha zevkli bir deneyim olabilir.

Hangi level aralığında olmalıdır pek bir fikrim yok fakat kanalımda yaptığım anket vardı onun oranlarını da aşağıda paylaşıyorum.

104-105 Vs'lik >>> %59 ((55 Oy))
98-99 Vs'lik>>>>> %41 ((
38 Oy))

Ben de vs'lik server açmayı düşünüyorum. Sizin de dediğiniz gibi oyun içinde oyuncuları farm yapmaya zorlayan bir sisteme evrilmeye başlamış. Bence vs'lik sunucularda pay to win olmamalı çünkü adı üstünde, ben bir oyuncu olarak pay to win istesem gider diğer farm ve level kasmalı sunucularda oynarım.

Ikinci olarak, yeni harita ve köy görünümleri beraberinde , oluşturulan hesapların doğrudan ortak bir harita alanına gönderilmesi daha kullanışlı olabilir. Bu sayede gerçek online oyuncu sayısı görünür hale gelir.

Son olarak, efsun botu veya kadim efsun ikisi de kullanışlı. Fakat bir arkadaşım yüksek Online'da kadim efsunun sorun çıkarabildiğini söyledi, şayet öyleyse efsun botu daha iyi bir tercih olur. Daha önce bir yerde rastlamıştım, diğer oyuncuların hasarlarını gösteren sistem vardı. Ws turnuvalarında aktif edilebilirse, tabi yanında HP barlarını gösteren sistem de olmalı, "galiba dracarys turnuva sisteminde vardi" izleyen oyuncular için daha zevkli bir deneyim olabilir.

Hangi level aralığında olmalıdır pek bir fikrim yok fakat kanalımda yaptığım anket vardı onun oranlarını da aşağıda paylaşıyorum.

104-105 Vs'lik >>> %59 ((55 Oy))
98-99 Vs'lik>>>>> %41 ((
38 Oy))
Evet dediğiniz gibi hocam zevk arttırıcı faktörler bu hasar ve hplerin de diğer oyuncular tarafından görülebilmesi.

Bir diğer olay da bence şans faktörü olan etkinlikler/sistemler de eklenebilir vslik fileslara, örnek vermek gerekirse blackjack/çevir kazan/slot tarzı olaylar tatlı olabilir.

Geri