Yardım VDS SUNUCUYA FİLES KURULUMU

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

canince35

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
işletim sistemi freebsd13 ben bu sunucuya nasıl erişim sağlarım ve filesimi kurabilirim

Filezilla, winscp tarzı programlar ile sunucunuza bağlanıp dosyalarınızı upload edebilirsiniz. Daha sonrasında ise yukarıda ki linkteki adımları uygulayabilirsiniz. Ancak kullanmış olduğunuz freebsd ve files sürümünüzün uyumlu olup olmadigini kontrol ediniz

Filezilla, winscp tarzı programlar ile sunucunuza bağlanıp dosyalarınızı upload edebilirsiniz. Daha sonrasında ise yukarıda ki linkteki adımları uygulayabilirsiniz. Ancak kullanmış olduğunuz freebsd ve files sürümünüzün uyumlu olup olmadigini kontrol ediniz
peki freebsdyi vdsye nası kurucam o verdiğiniz linkte kendi bilgisayarımıza kurma var sanırım

peki freebsdyi vdsye nası kurucam o verdiğiniz linkte kendi bilgisayarımıza kurma var sanırım
İşletim sistemi için yine hizmet sağlayıcınin müşteri panelinde işletim sistemi kurma alanı vardır diye düşünüyorum. Yoksa eğer destek talebi oluşturup kurulması gereken işletim sistemini iletmeniz gerekmektedir

Geri