Çözülemedi unknown header packet hatası

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

orhanha4rd

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar at binek yarış sistemim var quest ile yarışmayı başlatığımda client kapanıyor ve packet hatası veriyor bunun çözümünü bilen varmı önceden hiç bi sorun yoktu diğer kullandığım altyapılarda bi değişklik falanda yapmadım yardımcı olurmusunuz?

Kod:
SYSERR: Jan 29 21:00:54 :: Analyze: Handshake phase does not handle packet 3 (fd 17)
SYSERR: Jan 29 21:00:54 :: Process: UNKNOWN HEADER: 47, LAST HEADER: 3(4), REMAIN BYTES: 19, fd: 17
SYSERR: Jan 29 21:59:11 :: Process: UNKNOWN HEADER: 33, LAST HEADER: 0(0), REMAIN BYTES: 23, fd: 17
SYSERR: Jan 29 22:03:13 :: Analyze: login phase does not handle this packet! header 3
SYSERR: Jan 29 22:04:34 :: Analyze: login phase does not handle this packet! header 3

Şimdi öncelikle şunu söylemek istiyorum. Konuyu kapatma talebinizi reddettim. Bazı konular hemen çözüm alabilirken bazıları uzun sürebiliyor. Konuya sadece syserr eklemişsiniz. Hata veren paketlerin ne olduğunu atabilirsiniz. Questi paylaşabilirsiniz. Sadece hata ile çözüme varmak zor. Gerekli paketlerin içeriklerini paylaşırsanız yardım edelim.

Şimdi öncelikle şunu söylemek istiyorum. Konuyu kapatma talebinizi reddettim. Bazı konular hemen çözüm alabilirken bazıları uzun sürebiliyor. Konuya sadece syserr eklemişsiniz. Hata veren paketlerin ne olduğunu atabilirsiniz. Questi paylaşabilirsiniz. Sadece hata ile çözüme varmak zor. Gerekli paketlerin içeriklerini paylaşırsanız yardım edelim.
Anladım quest ile alakalı olduğunu sanmıyorum ama bazen aniden kapanıyor client sistemde çok yok packetleri kontrol ettim ch1 kanalına packet syseri veriyor packetlerin ikisini buraya bırakıyorum bi bakarmısınız musait olduğunuzda tatlı dille açıkladığınız için teşekkür ederim.

Anladım quest ile alakalı olduğunu sanmıyorum ama bazen aniden kapanıyor client sistemde çok yok packetleri kontrol ettim ch1 kanalına packet syseri veriyor packetlerin ikisini buraya bırakıyorum bi bakarmısınız musait olduğunuzda tatlı dille açıkladığınız için teşekkür ederim.
tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. forum yardımlaşmak için var. ümitsizliğe kapılıp kimse bilmiyor tavrına düşmek yerine, çözüm araçlarını konuya bırakmak daha faydalı bir davranış.

Kod:
    HEADER_GC_ITEM_UNBIND_TIME                    = 33,

gameden cliente giden böyle bir paket var ama clientte böyle bir paket yok bu gözüme çarptı sadece. input_login.cpp dosyanızı da paylaşabilir misiniz?
Tabi buyrun razuning altyapı kullanıyorum eksik packetlerden dolayı mı yapıyor acaba

Dosya Eklentileri

• input_login.zip
    7,7 KB · Gösterim: 4
at yarışı sistemi paketler üzerinden ilerleyen bir şey mi? sistemi bilmediğim için çok yardımcı olamıyorum. 47 numaralı paket ne game de ne de clientte mevcut fakat 47 numaralı paket üzerinden hata alıyorsunuz. eklemeleri doğru yaptığınıza emin misiniz?

at yarışı sistemi paketler üzerinden ilerleyen bir şey mi? sistemi bilmediğim için çok yardımcı olamıyorum. 47 numaralı paket ne game de ne de clientte mevcut fakat 47 numaralı paket üzerinden hata alıyorsunuz. eklemeleri doğru yaptığınıza emin misiniz?
At yarış sistemi packet üzerinden gitmiyor yedeklerime tekrardan kontrol edeyim 47 numaralı packet yok olsaydı zaten ekleme yapardım

At yarış sistemi packet üzerinden gitmiyor yedeklerime tekrardan kontrol edeyim 47 numaralı packet yok olsaydı zaten ekleme yapardım
yani paket hatası alıyorsan son eklemelerini gözden geçir. istiyorsan questi paylaş questte bir sıkıntı var mı baklaım. aklıma başka bir şey gelmiyor.

yani paket hatası alıyorsan son eklemelerini gözden geçir. istiyorsan questi paylaş questte bir sıkıntı var mı baklaım. aklıma başka bir şey gelmiyor.
En son hp target sistemi kurmuştum ondada bi sorun yok at yarış sistemim ücretli satışını yapıyorum buraya paylaşamam iyi olmaz size özelden gönderiyim.

En son hp target sistemi kurmuştum ondada bi sorun yok at yarış sistemim ücretli satışını yapıyorum buraya paylaşamam iyi olmaz size özelden gönderiyim.
gönderin bi kontrol edeyim akşama doğru. şimdi pcden uzaklaştım.

Bilen yok galiba forumda hiç şaşırmadım zaten konu kapatılsın kendim çözerim.
Kusura bakmayın ancak burası gönüllülük esasına göre yayın sunan platformdur. Burada bulunan üyelerde, yönetim ekibi de sizin maaşlı calisaniniz değildir!. Herkes müsait oldukça konulara cevap yazmaktadır. 1 günlük kafanızı dinlemeniz için uyarı mahiyetinde uzaklastirildiniz. Döndüğünüzde aynı üslup ile devam etmeniz durumunda cezaniz katlanacaktir.

Edit: discord sunucumuz üzerinden yazdığınız mesaja istinaden ban süreniz sınırsız olarak değiştirilmiştir.

Son düzenleme:
O tek 2 pakete bakarak bunu anlayabilmek biraz imkansız, client src packet.h ve game src packet.h haricinde ek olarak item_length, gametype.h, clientmanagerboot gibi önemli kısımlara bakmak lazım. Gerçi HP Target böyle yerlerle ilişkili değil en azından client source kısımlarına göz gezdirmekte fayda var.

O tek 2 pakete bakarak bunu anlayabilmek biraz imkansız, client src packet.h ve game src packet.h haricinde ek olarak item_length, gametype.h, clientmanagerboot gibi önemli kısımlara bakmak lazım. Gerçi HP Target böyle yerlerle ilişkili değil en azından client source kısımlarına göz gezdirmekte fayda var.
valla arkadaş ne eklemiş bilmiyorum paket hatası aldığı için bir uyuşmazlık var mı bakma mahiyetinde isteyip baktım. alakasız bir uyuşmazlık buldum ama alakasız dediğim gibi. pcye geçince göndermiş olduğu questi inceleyeceğim. belki ordan bir çözüme ulaşılabilir.

Bana ulaş. 19:00 22:00 arası baglanıp çözelim konu neyse inceleyelim beraber. Banın kalkınca sorunun devam ediyor olursa.

Kişi sınırsız olarak uzaklaştırıldığı için konu kilitlenmiştir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri