TR Official Binekler (TR Official Unpack Dosyalarıdır)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Hyuna Akali

Full Stack Developer
Grafiker
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,

Dosyalar Metin2 TR Official Unpackden alındığı için granny sürümleriniz uyumsuz ise @Whistle adminin paylaştığı Granny Converter'ı kullanabilirsiniz.
Çözüldü - Python27.dll Hata

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Tarama Sonucu :

1.JPG

1.JPG
2.JPG

Buyrun bunlarda model dosyalarının açılmış hali. Binekler tek tür değil Örneğin manu nun içerisinde manni , alev kelerinin içerisinde buz keleri , sarı nugget ın içerisinde diğer nuggetlar , beyaz sfenks içerisinde altın sfenks dosyalarıda var.

Kaynak;

Son düzenleme:
Ne tür binekler olduğunu görebilmemiz için konuya görsel dahil edebilirmisiniz ? Binek isimlerini google üzerinde aratırsanız görsellere ulaşma şansınız var.

Ne tür binekler olduğunu görebilmemiz için konuya görsel dahil edebilirmisiniz ? Binek isimlerini google üzerinde aratırsanız görsellere ulaşma şansınız var.
görselleri model dosyalarını açarak atmak istedim daha mantıklı olacağını düşünüp ama isterseniz googledan da atabilirim

bu arada sadece bir dosya için official unpack indirmek istemiyorsanız bana özelden hangi dosyayı istediğinizi yazın ben atarım

linkler kırık olduğu için konuyu kapatıyorum. linkleri güncellemek isteyen üyeler rapor butonunu kullanabilirler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri