Slider - OtoPack

puma

↻ ◁ ❚❚ ▷ ⇆ 
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar GAME FORCE Temalı Yaptığım Otopatcher Üzerine sade bir slider istiyorum
Site üzerinden bağladım şuan var slider fakat resımde gordugunuz gibi çerçeveli bir şekilde bunu çerçevesiz direk Cient üzerine oturtabileceğim kod yazabilecek arkadaşlar ulaşırsanız sevınırım bitirdiğim takdirde bütün dosyayı paylaşacağım .....
image.png
Oto

Kaydırma çubuğunu gizlemek için şunu ekleyebilirsin.
body:
overflow: hidden;

Resim boyutlarını küçültmek gerekiyor, tarayıcınızı değiştirmeniz gerekiyor yani internet Explorer olmaması gerekiyor. Piyasada dolaşan launcherin source dosyaları gerekiyor source dosyaları olmadığı için tarayıcı değiştirmek mümkün değil. Zamanında çok araştırdım bulamadım source dosyalarını o yüzden auto patcher çalışmalarımı sonlandırdım source dosyaları olmadığı için. Siz Visual studio ile sıfırdan tasarlamanız daha sağlıklı olucaktır. CefSharp eklenti ile tarayıcınızı değiştirebilirsiniz. Tabi siz ben slayt istiyorum diyorsanız akşam konuşuruz hallederiz sorun yok yardımcı olurum, fakat tarayıcınızı değiştirmem mümkün değil maalesef :(

Resim boyutlarını küçültmek gerekiyor, tarayıcınızı değiştirmeniz gerekiyor yani internet Explorer olmaması gerekiyor. Piyasada dolaşan launcherin source dosyaları gerekiyor source dosyaları olmadığı için tarayıcı değiştirmek mümkün değil. Zamanında çok araştırdım bulamadım source dosyalarını o yüzden auto patcher çalışmalarımı sonlandırdım source dosyaları olmadığı için. Siz Visual studio ile sıfırdan tasarlamanız daha sağlıklı olucaktır. CefSharp eklenti ile tarayıcınızı değiştirebilirsiniz. Tabi siz ben slayt istiyorum diyorsanız akşam konuşuruz hallederiz sorun yok yardımcı olurum, fakat tarayıcınızı değiştirmem mümkün değil maalesef :(
Cient ıcın slider ekledım fakat sızınkınıde gormek ısterım ... dedıgın gıbı cok zor ısler aslında ee bızede uğraşacak bişeyler lazım çok sağol her mesajmada cevap verdin ....

Geri