Silkroad Online Silahlarin Özellikleri

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Yönetici
Grafiker
Mesaj
1.881
Çözümler
6
Beğeni
641
Puan
1.999
Ticaret Puanı
0
Avrupa karakterlerinde 9 silah vardır : One-hand Sword, Two-hand Sword, Dual Axe, Dagger, Crossbow, Staff, Warlock Rod, Harp, and Cleric Rod.

Warrior'lar One-hand Sword, Two-hand Sword, ve Dual Axe;
Rogue'lar Dagger ve Crossbow;
Wizard'lar Staff;
Warlock'lar Warlock Rod;
Bard'lar Harp;
Cleric'ler Cleric Rod kullanabilir.

Ekipmanlar avrupa karakterlerinde yeteneklerine göre düzenlenmiş olup , artış ve azalışlar buna bağlıdır.
Europe & Avrupa

1. One-hand Sword
Yakın dövüş silahı olan One-hand Sword , düşük atağa sahiptir ama kalkan tutmanıza olanak tanır ve daha fazla defans sağlar...
2. Two-hand Sword
Yakın dövüş silahı olan Two-hand Sword , yavaş ataklarına rağmen güçlü vuruşlara sahiptir. Warrior silahlarından daha fazla vuruş gücüne sahip olan bu silahın , warrior silahlarına oranla defansif gücü daha azdır.
3.Dual Axe
Dual Axe orta derecede yakın dövüş silahıdır.Atak gücü One-hand Sword ve Two-hand Sword arasında bir değerdir. Two-hand Sword'a göre daha fazla defansa sahip olan bu silahla beraber shield kullanamazsınız.
4. Dagger
Seri , yüksek ve sürekli critic vuruşlarıyla ünlü olan bu silahın , eksi yönü ise Hp'de ve defansta azalmaya neden olmasıdır.
5. Crossbow
Avrupa silahları arasında en uzun menzile sahip olan silahtır. Eksi yönü fiziksel defansta ve HP'de azalmaya neden olmasıdır.
6. Staff
Büyüsel atak silahı olan Staff , Wizard'ların vazgeçilmez silahıdır. Güçlü doğasal büyülerle saldırı yapar. Avrupa silahları arasında en fazla atağa sahip olan Staff , avrupa karakterleri arasında en düşük defansa sahiptir.
7. Warlock Rod
Büyüsel atak silahı olan Warlock Rod , Warlock karakterlerin vazgeçilmez silahıdır. Lanetli büyülerle saldırı yapar. Düşük vuruş gücü olmasına rağmen warlock sınıfındaki oyuncuların kin ve nefretini artırma yönünden kıyaslanamaz yeteneklere sahiptir.
8. Cleric Rod
Büyüsel atak silahı olan Cleric Rod , Cleric karakterlerin vazgeçilmez silahıdır. Kutsal büyüleri yapmak için kullanılır. Büyüsel silahlar arasında en düşük atak gücüne sahip olsa da , çeşitli iyileştirici ve destekleyici büyüleri vardır.
9. Harp
Büyüsel silah olan Harp genellikle Bard karakterler için güzel müzik çalmasına yarar. Diğer oyuncuların yeteneklerini yükseltmek için kullanılır. Yüksek atak yapmasıyla beraber kullanıldığında MP oranınızı da arttıracaktır.
 
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri
Üst