Yardım Silahlar çok parlıyor (yansıma yapıyor ayna gibi)

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
item_proto dump ederek o işlemi gerçekleştiriyorsun diye biliyorum txt kullanıyorsan tabi yanlış olmasın ama notxt kullanıyorsan zagre kullanacaksın.

item_proto dump ederek o işlemi gerçekleştiriyorsun diye biliyorum txt kullanıyorsan tabi yanlış olmasın ama notxt kullanıyorsan zagre kullanacaksın.
evet dump ederek yapıyorum
item_proto.txt kod sonunda speculer yanında 3 yazıyor onu 1 yap olmazsa specu düşür
specuların sağındaki 3 olan kısmı 1 yaptım denedim, olmayınca specuları düşürdüm ancak aynı değişen bir şey yok

specuların sağındaki 3 olan kısmı 1 yaptım denedim, olmayınca specuları düşürdüm ancak aynı değişen bir şey yok
reload reload q çektinmi specu ile oyna garanti düşecek bende bi ara aynısı olmuştu bazı itemler de ayar aynı oluyor ama itemde farklı parlama gösterebiliyor ikisiyle oynayın ortasını bulacaksınız

txt dosyasını hem servera hem de lokalde istemcide bulunan dosyanın bulunduğu konuma yüklemen gerekiyor. Tek lokalde istemcide değişiklik yaptıysan sorun çözülmemiştir.

reload reload q çektinmi specu ile oyna garanti düşecek bende bi ara aynısı olmuştu bazı itemler de ayar aynı oluyor ama itemde farklı parlama gösterebiliyor ikisiyle oynayın ortasını bulacaksınız
item_proto specular değerini değiştirdikten sonra reload q'nun işe yarayacağını zannetmiyorum ama specular değeriyle oynamanın sorunu çözeceğine inanıyorum.

Paylaştığınız görsel tam anlaşılmıyor fakat sanırım DDS dosyası bozuk. Diğer tüm itemler de bu şekilde oluyor mu yoksa bazı itemlerde mi oluyor bu sorun.

Eğer benim aklıma gelen ise, bu durum yanlış exportlarda da ortaya çıkabiliyor...
zamanında bir seti düzeltmiştim bu durum için.
video ile görsel ekleseydiniz daha rahat anlaşılırdı durum.
Bahsettiğiniz yansıma şu iki resim arasındaki gibi mi?
Untitled-28.gif
Untitled-29.gif

sağdaki benim export'um. Soldaki orjinali

Geri