Bulundu Sıfırdan Altyapı Önerilen OfflineShop?

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulduğu için "Bulundu" öneki eklenmiştir. Eğer aynı materyalleri arıyorsanız yorumlara bakabilirsiniz. İstediğiniz materyallere bu konuda bulamadıysanız yeni konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mya

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Sıfırdan yeni bir altyapı hazırlamayı düşünüyorum, hangi offlineshop sistemini kullanmalıyım ?

Çözüm
Link mevcutmu hocam sorunsuz açıksız olan hangisi ise ?
Great tek bildiğim açığı pazarı düzenleme modunda item kopyalanabiliyor. Düzenlemeyi kaldırır birazda optimize edersen güzel sistem. Dali ise bir süre önce paylaşılmıştı ama 2018 dosyalarıydı sorunsuz gözüksede eski dosyalar olduğundan ne olduğunu bilemeyiz. Birde benim paylaştığım daha doğrusu düzenleyip paylaştığım var onunda tek sorunu pazar süresi bittiğinde itemler geri gelmiyor. Benim için sorun değil bu sorun çünkü ben pazar sisteminde süre kullanmıyorum konu linki bu. Dalinin sisteminide arşivinde olan birisinden isteyebilirsin forumda vardı ama ücretli konu olarak Dali konu açtığından linkler kaldırıldı.

TR Tipi Offline Shop (Premium Private Shop)
Great yada Dali. Eğer uğraşır sorunları çözerim diyorsan en temizi benim paylaştığım shop sistemi.

Link mevcutmu hocam sorunsuz açıksız olan hangisi ise ?
Great tek bildiğim açığı pazarı düzenleme modunda item kopyalanabiliyor. Düzenlemeyi kaldırır birazda optimize edersen güzel sistem. Dali ise bir süre önce paylaşılmıştı ama 2018 dosyalarıydı sorunsuz gözüksede eski dosyalar olduğundan ne olduğunu bilemeyiz. Birde benim paylaştığım daha doğrusu düzenleyip paylaştığım var onunda tek sorunu pazar süresi bittiğinde itemler geri gelmiyor. Benim için sorun değil bu sorun çünkü ben pazar sisteminde süre kullanmıyorum konu linki bu. Dalinin sisteminide arşivinde olan birisinden isteyebilirsin forumda vardı ama ücretli konu olarak Dali konu açtığından linkler kaldırıldı.

TR Tipi Offline Shop (Premium Private Shop)

Çözüm
@mya konu ile ilgili geri dönüş rica ederiz, paylaşılan link ile arayışınız sonuçlandı mı?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri