Öneri Sıfırdan 55 120 yapı önerisi

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

CuRSED

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar.

Sıfırdan 55 120 bir files düzenlemek için yapı önerilerinize ihtiyacım var.

Şimdi den teşekkürler...

Sıfırdan mainline ya da novaline geliştir. O kadar sıfırdan başlayamam diyorsan Marty Sama filesleri var onlardan birini kullanabilirsin ama öyle başkalarının geliştirdiği filesleri kullanma hepsi sorunlu temiz marty filesinden bul ya da diğer forumda sabit bir v3 ya da v4 tam hatırlamıyorum projeleri var onu kullanabilirsin marty sama filesi altyapı olarak alınarak güncelle fixlemeler ve birkaç yenilik eklenmiş.

Sıfırdan mainline ya da novaline geliştir. O kadar sıfırdan başlayamam diyorsan Marty Sama filesleri var onlardan birini kullanabilirsin ama öyle başkalarının geliştirdiği filesleri kullanma hepsi sorunlu temiz marty filesinden bul ya da diğer forumda sabit bir v3 ya da v4 tam hatırlamıyorum projeleri var onu kullanabilirsin marty sama filesi altyapı olarak alınarak güncelle fixlemeler ve birkaç yenilik eklenmiş.
Hocam benim kullanacağım altyapı var ama tabiki gene dediklerinizi göze alacağım teşekkürler .

Ben files yapısı açısından öneri istiyorum. İşte ne bilym baslangici dungeonu vesaire 55 120 kisacasi

Hocam anlatabildigimi düşünüyorum ama tekrar üstünden geçeyim.

Ben yapı önerisi arıyorum. Bkz,

... ekleyebilirsin ... yapabilirsin şeklinde
Bunu biz nereden bilelim bu senin açacağın bir oyun kendin belirleyeceksin. İster adama su perisi verirsin ister başka genç kahraman tarzı bir item verebilirsin başlangıç vs bunun gibi şeyler oyunu sen açacaksın sen düzenleyeceksin burada nasıl öneri bekliyorsun ki. Şu an açık olan PVP serverlara bak 55-120 tarzında oyunlar nasıl diye bir fikir oluşur kafanda onun üzerinden yürürsün.

Bunu biz nereden bilelim bu senin açacağın bir oyun kendin belirleyeceksin. İster adama su perisi verirsin ister başka genç kahraman tarzı bir item verebilirsin başlangıç vs bunun gibi şeyler oyunu sen açacaksın sen düzenleyeceksin burada nasıl öneri bekliyorsun ki. Şu an açık olan PVP serverlara bak 55-120 tarzında oyunlar nasıl diye bir fikir oluşur kafanda onun üzerinden yürürsün.
ben en başından beri öneri rica etmişim. Yapıp yapmamak sizin elinizde ister yap ister bak geç

Böyle bir soruya her kafadan ayrı bir ses çıkarcasına farklı farklı cevaplar gelir. Örneğin ben beta itemler olmasın derim, bir başkası çıkar beta da olsun hatta kraliyet de olsun der. Ya da biri az dönüşümlü olsun der, diğeri çok dönüşümlü olsun der.

Böyle bir durumda da elde edeceğiniz tek şey kafa karışıklığı olur. O yüzden oyunculuk geçmişinize ve tecrübelerinize dayanarak, neyin olması ya da neyin olmaması gerektiğine kendiniz karar vermelisiniz.

Geri