Selamlar Büyük Kabile

Selmank41

Üye
Üye
Herkese öncelikle merhaba.Site'nin güzel insanları ve güzel olucak insanları.Başlangıç kısmını geçerek kendimden az bişeycik bahsediyim. :)

Adım:Selman
Soyadım:Önemli Değil
Nereliyim:Kocaeli !
Neler ile uğraşırım:Dev gibi korsan link arşivim vardır.Saatlerce oyun oynar
oyun haberleri okur,oyun videoları izlerim.Cthulhu'nun çağrısınhatmederim.
Nasıl bir insan evladıyım:Yeri ve zamanın'da espiritüel komik biri olsam'da karanlık ve ciddi bir yapım var'dır.Akıl sağlığım otistik veya başka bir şekilde olmasa'da sıkıntılarım vardır.
Hobilerim:Farkındayım umrunuz'da değil ama oyun oynamak ve
spor yapmak. :)

Yani evet bu kadar daha fazla bir bilgi lazımsa şöyle biraz daha açıklıyım.(Kimse takmaz ama falan felan işte :D )
Arada sırada oyun yapmaya merak salan biriyim.3.günde pes ederim :D.Şarkı yapmaya merak salamadım daha.Bu aralar biraz daha hack muhabbetlerine meraklıyım.Ayrıca çok sağlam torrent arşivim vardır.Cthulhu'nun çağrısı tarzın'da bir kitap yazmayı düşünüyorum.Bilmiyorum daha o kadar delirdim mi ama denicem yani.

Yani bu kadar.Ben Selman.Redboy'da diyebilirsiniz.İyi Forumlar :)

ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn

r'lyeh'deki evinde ölü Cthulhu düş görerek bekliyor

Foruma üye olup 2 sene sonra tanışma konusu açmakta biraz garip oldu :D
Şu sonraki yazdıkların ne. Yoksa yazarken uykuya mı daldın? :D

Son yazdıklarım Cthulhu'nun çağrısı kitabından bir parça sadece.Cthluhu'ya inanan tarikatın aralarında konuştuğu dil.Tarikat gerçekten var.Cthulhu gerçekten var mı ? İnanmıyorum gerçek olduğuna

@Selmank41 sende hoşgeldin aramıza :) 2 sene sonra tanıtmanda kendini ayrı bir güzel :D:bansign::s17:

Geri