Sanii K Envanter Sistemi

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Bildiğini okumaya devam edebilirsin benim içinde sıkıntı yok :)
Ben Tayfun abiye yıllardır tanıyorum. Sosyal medyada yazarak ismini karalamaya gerek yok. Kendisi bir çok Türk MMO oyununda ismini kazımış biri. He gene kötü yorum yapabilirsin ama en azından oyun bi çıksın bir dene öyle laf söyleyin.

• Muhteşem
Tepkiler: IFS
Şunun paylaşacam dediği dosyalara bak :) hem virüslü hem dosyaların %90 bozuk. Birde gelmiş burada konuşuyor. Adam kanıtlı görselli neyin ne olduğu anlatmış ve inanın sizin gibilerden tiksiniyorum. Daha beter olursunuz umarım. Konuyuda editliyeceğim yöneticilerde kapatsın konuyu. Ben ne için açtım konuyu siz ne anlatıyorsunuz. Kimin umrunda sizin kavgalarınız problemleriniz. Siz gidin tmm da konu açın yönetimle şakşakçılık yapın bişeyler yapın kirletmeyin böylesi platformları.

@MagicToMaster öncelikle olayı böylesine detaylandırdığınız için teşekkür ederim.
Fakat @hasanmacit 'in yorumuna verdiğim cevaptaki gibi, ben olaya tamamen tarafsız bir şekilde yaklaştım ve sadece yazılanlara cevap yazdım.
Netice itibari ile herhangi birinin gelip tek seferde "x kişisi böyle kötüdür şöyle kötüdür" demesiyle, o bahsedilen x kişisini o dakikada kötüleyecek değilim. Bu yüzden özellikle (haklı da kendini biliyor, haksız da kendini biliyor, benim fikrime ne gerek var) diye bir detay düşürdüm.

Sanıyorum ki size benim taraf tuttuğumu düşündüren şey "Haklısınız, maalesef öyle insanlar çok" ibareli yorumumdur.
Burada da yine genelleme yaparak, ne kendisine hak verdim, ne de bahsettiği kişiyi haksız nitelendirdim. Burada bahsedilen "öyle insanlar" a herkes dahil olabilir, Siz de, ben de, kendisi de, bir başkası da.. Tek bir kişiye yüklenmiş bir yorum değildi.
Bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek istediğimden ötürü açıklama yapma gereği duydum.

Asıl konuya gelecek olursak;
Öncelikle sunulan veriler yeterince açıklayıcıdır. Normalde önceki yorumlarda da belirttiğim gibi bu gibi durumlara müdahele ederek farkında olmayarak veya yanlışlıkla "hak yeme" olayı yaşanmaması için müdahele etme gereği duymayız ve sorunu tamamen taraflara bırakırız.

@Kafabey 'in açtığı Sistem Arşivi konusu, @melihalbayrak 'ın bildiri üzerine hem virüslü hem de hasarlı olduğu için az önce itibariyle kapatıldı. Kendisinin burada bütün bu ekran görüntülerine ve kayıtlara karşılık vereceği pek bir cevap bulunmuyor olsa gerek.
Ayrıca, belirtmiş olduğunuz @Senyor01 adlı hesabı da incelediğimde, @Kafabey hesabı ile aynı IP adresini paylaştığını teyit ettim.
Bu da ayrıca bir kural ihlalidir.

Sonuç olarak; tarafınıza yapılan suçlamalara en net şekilde karşılığını verdiğinizi belirtmek isterim. Üye hakkında gerekli olan işlem yapılacaktır.
Burada yazılan yorumlar yönetim ekibi tarafından incelendiğinde, konuyla alakasız tüm yorumlar silinip(bu yorumda dahil) konu tekrar temize çekilip güncellenecektir.

@MagicToMaster öncelikle olayı böylesine detaylandırdığınız için teşekkür ederim.
Fakat @hasanmacit 'in yorumuna verdiğim cevaptaki gibi, ben olaya tamamen tarafsız bir şekilde yaklaştım ve sadece yazılanlara cevap yazdım.
Netice itibari ile herhangi birinin gelip tek seferde "x kişisi böyle kötüdür şöyle kötüdür" demesiyle, o bahsedilen x kişisini o dakikada kötüleyecek değilim. Bu yüzden özellikle (haklı da kendini biliyor, haksız da kendini biliyor, benim fikrime ne gerek var) diye bir detay düşürdüm.

Sanıyorum ki size benim taraf tuttuğumu düşündüren şey "Haklısınız, maalesef öyle insanlar çok" ibareli yorumumdur.
Burada da yine genelleme yaparak, ne kendisine hak verdim, ne de bahsettiği kişiyi haksız nitelendirdim. Burada bahsedilen "öyle insanlar" a herkes dahil olabilir, Siz de, ben de, kendisi de, bir başkası da.. Tek bir kişiye yüklenmiş bir yorum değildi.
Bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek istediğimden ötürü açıklama yapma gereği duydum.

Asıl konuya gelecek olursak;
Öncelikle sunulan veriler yeterince açıklayıcıdır. Normalde önceki yorumlarda da belirttiğim gibi bu gibi durumlara müdahele ederek farkında olmayarak veya yanlışlıkla "hak yeme" olayı yaşanmaması için müdahele etme gereği duymayız ve sorunu tamamen taraflara bırakırız.

@Kafabey 'in açtığı Sistem Arşivi konusu, @melihalbayrak 'ın bildiri üzerine hem virüslü hem de hasarlı olduğu için az önce itibariyle kapatıldı. Kendisinin burada bütün bu ekran görüntülerine ve kayıtlara karşılık vereceği pek bir cevap bulunmuyor olsa gerek.
Ayrıca, belirtmiş olduğunuz @Senyor01 adlı hesabı da incelediğimde, @Kafabey hesabı ile aynı IP adresini paylaştığını teyit ettim.
Bu da ayrıca bir kural ihlalidir.

Sonuç olarak; tarafınıza yapılan suçlamalara en net şekilde karşılığını verdiğinizi belirtmek isterim. Üye hakkında gerekli olan işlem yapılacaktır.
Burada yazılan yorumlar yönetim ekibi tarafından incelendiğinde, konuyla alakasız tüm yorumlar silinip(bu yorumda dahil) konu tekrar temize çekilip güncellenecektir.

Selamlar,

Siz gerçekten muhteşem bir insansınız, gerçekten sizi ve @Whistle yöneticimi sonuna kadar tebrik ediyorum.
Yorumunuz benim yazdığım tabiri caiz-se kitap kadar uzun yazıdan daha etkileyici ve hoştu, sizi asla suçlamadım yalnızca belirttiğiniz o kelimeye kırıldım sadece.
Açıklamanız beni çok mutlu etmiştir, eğer yorumumu silmeden bir şikayet konusu olarak ek bir başlığa adıma oluşturabilirseniz çok sevinirim, çünkü böyle bir şahsiyetin bu güzel toplulukta ben yeri olmadığını düşünüyorum.
Sizi gerçekten bir kez daha tebrik ediyorum.

Teşekkür ederim.

Ek;

@melihalbayrak

Sizi de duyarlılığınızdan ötürü çok tebrik ediyorum, şahsıma ait olan bir projenin parçalarını kendisine aitmiş gibi sağda solda lanse edip benim vizyonumu karaladı. Bu dosyaların tamamı bana aitti kendisine iş yapması karşılığında vereceğimi söyledim ki yorumlarda kanıtlı konuştum. Siz bu yorumlara karşı konuyu silip, adil davrandığınız için bu ayrıcalığınız ile adalet ve hiyerarşik düzeni "ismi lazım olmayan" gereksiz forum sayfasından üstün tuttuğunuz için tüm kalbim ile müteşekkirim.

Keyifli forumlar..

Son düzenleme:
Konuyu ve yorumları baştan sona okudum. Öncelikle burada paylaşılan dosyaların kime ait olduğunu ya da başka yerlerde satışta olup olmadığını bilemeyiz. Sizlerden isteğimiz şudur. Eğer kendinize ait dosyaları paylaşmak veya satmak isterseniz burada da konularınızı oluşturmanız gerekecek. Sonuçta MMO Tutkunları 2011 yılından beri faaliyetine devam etmekte ve bu alanda da artık yer kaplamaktadır. Neredeyse 10 yılını devirmiş siteyiz.

Öncelikle bir şikayetim konu sahibine olacak. Buranın kuralları farklı burada bir içeriği paylaştıktan sonra direkt olarak başlığı ve içeriği // olacak şekilde editleyemezsiniz. Olması gereken linklerin kaldırılıp rapor ile yönetime bildirilmesi. Hem başlığı hem içeriği "//" olacak şekilde düzenlemek "forum düzenini bozmak" ihlaline girer. Şimdilik uyarı vermek yerine direkt bu yorumda belirtmek istedim. Son zamanlarda yorumlara göre içeriğin tamamını kaldırmak moda oldu sanırsam. Nihai sonuç çıkana kadar konunuz eski haline getirildi, sadece linkler kaldırıldı.

Yorum yapan arkadaşlara gelirsek. Burada önemli olan bilgi paylaşımı, soruların çözümü ve ticaretin dönmesini sağlamak. Aranızda olan özel tartışmaları tabii ki de bilemeyiz. Bu yüzden bu tartışmalardan ötürü tarafların tamamına veya herhangi birisine ceza işlemi uygulayamayız. Sadece yorumlara bakarak kurallarımızı ihlal edip etmediğini denetleyebiliriz.

Ancak MMO Tutkunları kullanıcı sözleşmesi madde 21 gereği forumda birden fazla hesap bulunması yasaktır. Birden fazla hesap açılıyorsa gerekçeli nedeni bize iletmeleri gerekiyor. Herhangi bir gerekçe iletilmediği için @Kafabey ve @Senyor01 hesapları aynı kişiye ait olduğu ve daha önce açtığı üyeliği bulunduğu için madde 21 ihlalinden sınırsız olarak kapatılmıştır.

Yorumda anladığım kadarıyla bu konuda paylaşılan dosyalar @MagicToMaster size ait dimi? Eğer paylaşılmasına izin veriyorsanız ve @melihalbayrak 'da onaylarsa konuyu eski haline getirebiliriz.

Konuyu kapatın linkleride kaldırın. Amacının dışına çoktan çıktı gitti. Link mi kaldırırsınız konuyu mu düzenlersiniz bilmiyorum artık size kalmış.

İçeriğiniz altında tatsız olaylar yaşandığı için üzgünüz. İstediğiniz doğrultusunda linkler kaldırılıp konu kilitlenmiştir. Benzer durumda içeriğin tamamını düzenlemek yerine sadece linkleri kaldırıp bize bildirim gönderebilirsiniz. Katkılarınız için teşekkürler.

Yorumlara gelirsek. Silinmesini istediğiniz yorumlar olursa rapor tuşuna basabilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri