Rise Online Alfa Testinde Yayıncılardan Kareler

eline sağlık oyunu çok beğendim kapalı beta başvuruları ne zaman açılır bi veya oynanabilir olmasına ne kadar süre var bi haber var mı

eline sağlık oyunu çok beğendim kapalı beta başvuruları ne zaman açılır bi veya oynanabilir olmasına ne kadar süre var bi haber var mı
Kapalı beta başvuruları yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. 29 ekim tarihinden bahsediliyordu ne olacağı hakkında bir fikrim yok.

oynanır güzel oyun black deserttan sonra hafif bişeyler istiyodum :D bu iyi gibi

Eskiden sürekli RPG oyunları çıkardı şimdilerde bu tarzın pek popüleritesi kalmadığı için oyunlar fazla çıkmıyordu. Var olanlarda bir bir gittiler :(

Umarım bu oyunun kaderi aynı olmaz.

Truva Online vardı bi ara bilmem bilir misiniz güzel oyundu rahmetli :( Komşunun wifisinden 1 günde 55 lvl kasmıştım o derece sarıyodu :D

Eskiden sürekli RPG oyunları çıkardı şimdilerde bu tarzın pek popüleritesi kalmadığı için oyunlar fazla çıkmıyordu. Var olanlarda bir bir gittiler :(

Umarım bu oyunun kaderi aynı olmaz.
Asya'da binlerce yüzlerce MMORPG çıkıyor aslında ama haberimiz olmuyor. Türkiye'de baya kitle var aslında MMORPG seven, zamanla işte kendimiz içerik üretmeye başladık sayılır Asyalılar gibi.

Geri