İstek RenderTarget,Uzaktan NPC

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Kolay gelsin hayırlı geceler. Piyasadaki şu belirttiğim sistemleri kontrol ediyorum sorduruyorum neredeyse hepsi sorunluymuş sorunsuz dediğiniz şu iki merettlerin linki varsa size zahmet atar mısınız veya şu fileste sorunsuz dediğiniz?

Çözüm
Bu monstercard render target sistemini kullanabilirsin monstercard'da nasıl kullanıldığına bakarak mantığını anlayıp kendi kodlarına göre yaparsın ya da durdanın paylaşmış olduğu officiale uygun olanı kullanırsın hepsini buraya upladım indirip göz atabilirsin.

Official Render Target - Durda
Monstercard Rendertarget - Meleme18 (Zamanında zodyak sistemi paylaşılıp geri kaldırıldı)
Portable Shop - Doose

Not: Diğeriyle karıştırmışım bunda questflag yok gönlünüze göre kullanın, umarım faydasını görürsünüz :)
Monstercard sisteminin içindeki render target paylaşılanlardan daha sağlam ve kaliteliymiş duyduğuma göre ve uzaktan market için ise questflag ile yazılmış yeni bir sistem var, kimse questflaga samimi bakmayacaktır ancak foruma paylaşabilirim.

Monstercard sisteminin içindeki render target paylaşılanlardan daha sağlam ve kaliteliymiş duyduğuma göre ve uzaktan market için ise questflag ile yazılmış yeni bir sistem var, kimse questflaga samimi bakmayacaktır ancak foruma paylaşabilirim.
o bahsettiğin her iki sistemin linkini atabilir misiniz?

Bu monstercard render target sistemini kullanabilirsin monstercard'da nasıl kullanıldığına bakarak mantığını anlayıp kendi kodlarına göre yaparsın ya da durdanın paylaşmış olduğu officiale uygun olanı kullanırsın hepsini buraya upladım indirip göz atabilirsin.

Monstercard Rendertarget - Meleme18 (Zamanında zodyak sistemi paylaşılıp geri kaldırıldı)
Portable Shop - Doose

Not: Diğeriyle karıştırmışım bunda questflag yok gönlünüze göre kullanın, umarım faydasını görürsünüz :)

Dosya Eklentileri

• 23890_1e384f41a7d154016f77df32b2dd952e.rar
    67,9 KB · Gösterim: 3
  • Official Render Target.zip
    33,4 KB · Gösterim: 4
  • Portable Shop.rar
    3,1 KB · Gösterim: 4
Çözüm
şu 23890 zodyak mı ?

Portable Shop - Doose

Portable Shop - Doose

RenderTargeti kurup haber vereceğim ilgin için ayrı zaman ayırdığın için ayrı teşekkür ederim.

Bu sistemlerin bir numarası yokki ne sorunları varmış

Geri