Çözüldü Quest iconu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nyami

ZeRo
Geliştirici
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
gifteki gibi açıp baksam da sürekli bu şekilde flash yapıyor bunu normale nasıl dönderebilirim?

Bir an fix zannettim koşa koşa geldim
Bende aynı sorun var root içindeki pylerden birinden kaynaklı ama bilmiyorum. Eski clientlerde de bu şekilde questler. Bilmediğim bir yılın clientlerinden sonra bu flash yapma yok benim düşüncem şu yönde py ler içinde ıs_ ile başlayan ülkelerin ayrım kodları var mesela arapça için dil soldan değil sağdan yazılıyor ya onun tarzında ıs_ymir tarzında kodlardan birinden kaynaklı tahminim ıs_korea kaynaklı bunu berden tahmin ediyorum rain filesine dikkat ettiysen ondada flash yapıyor questler korea değilde hongkong da olabilir emin değilim. Boş zamanımda bakacam. Sorun bende ıs_ olan gereksiz kodları kaldırdıktan sonra başladı.

Bende aynı sorun var root içindeki pylerden birinden kaynaklı ama bilmiyorum. Eski clientlerde de bu şekilde questler. Bilmediğim bir yılın clientlerinden sonra bu flash yapma yok benim düşüncem şu yönde py ler içinde ıs_ ile başlayan ülkelerin ayrım kodları var mesela arapça için dil soldan değil sağdan yazılıyor ya onun tarzında ıs_ymir tarzında kodlardan birinden kaynaklı tahminim ıs_korea kaynaklı bunu berden tahmin ediyorum rain filesine dikkat ettiysen ondada flash yapıyor questler korea değilde hongkong da olabilir emin değilim. Boş zamanımda bakacam. Sorun bende ıs_ olan gereksiz kodları kaldırdıktan sonra başladı.
Benim alt yapımda game taraflı src de 1 veya 2 tane zorunlu yer harince komple kaldırıldı. Kaldı ki dosyaları da 3-4 tane root ile karşılaştırdım fark da bulamıyorum ama küçük bir yerde o da ayrı konu. Ben editlerken aşırı tilt oldum bunu bu şekilde çıkarmak ayrı tilt eder insanı.(1. derecenden epilepsi sebebi :D)

buradaki dosyalar ile karşılaştırma yapın.

game.py ve interfacemodule.py dosyalarına bakabilirsiniz.

Çözüm
buradaki dosyalar ile karşılaştırma yapın.

game.py ve interfacemodule.py dosyalarına bakabilirsiniz.
interfacemodule.py @melihalbayrak
1651138098479.png

1651138189252.png

sürekli flash lıyor deyip flash kelimesini aramayan bana yuhlar olsun :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri