[PY & Lua]NP Sistemi

LDrago

The Dragon's Excalibur
Üye
Ticaret Puanı
0
Mo5z52.png

QvEkEG.png

bkAOA0.png

Sistem açıklaması;

30. Seviyeye ulaştığında çeşitli yaratıklar keserek NP puanı elde edebilirsin.
NP penceresinden "İstatistikler" bölümüne bakarak bugüne kadar yok ettiğiniz yaratıkların sayısını görebilirsiniz.
1.000 NP puanına ulaştığınızda NP penceresinden büyük ödülü alabilirsiniz.
NP puanlarını, NP kuponlarına çevirebilirsiniz. Bu sayede NP puanlarınızı ticarette kullanabilirsiniz.
NP puanı transferi yapabilirsiniz. Dilediğiniz bir arkadaşınıza NP puanı maksimum 25 olmak üzere NP puanı
gönderebilirsiniz. Belli bir yang karşılığı NP puanı satın alabilirsiniz. NP puanları ile çeşitli eşyalar satın
alabilirsiniz.
Yaratıkların verdiği NP puanları aşağıdaki gibidir:

Güçlü Buz Cadısı: 3 NP
Lusifer: 2 NP
Dokuz Kuyruk: 1 NP
Alev Kral: 1 NP
Kraliçe Örümcek: 1 NP
Dev Çöl Kaplumbağası: 1 NP

NP puanına göre alabileceğiniz eşya kategorileri:

Nesneler: 5 NP
Saç Stilleri: 10 NP
Kostümler: 25 NP

NOT !
NP Kuponlarının kodlarını kendinize göre değiştirebilirsiniz.
Yaratıkların verdiği NP puanlarını kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Çok teşekkür ederim. Yalnız açtığınız konuyu düzenle deyip sonra gelen pencerenin altındaki diğerlerini görüntüle butonuna tıklarsanız. Sizi daha detaylı mesaj düzenleme sayfasına yönlendirecek. Orada dosya yükle butonu çıkacaktır. O şekilde de konuya ekleyebilirsiniz. :)

Neden bu bilgileri veriyorum diye soracak olursan zamanında birçok site vbulletin sistemini kullanıyordu. Bizim sitemiz xenforo olduğu için bazı değişiklikler olabilir. Umarım ne dediğimi anlamışsınızdır. :)

Çok teşekkür ederim. Yalnız açtığınız konuyu düzenle deyip sonra gelen pencerenin altındaki diğerlerini görüntüle butonuna tıklarsanız. Sizi daha detaylı mesaj düzenleme sayfasına yönlendirecek. Orada dosya yükle butonu çıkacaktır. O şekilde de konuya ekleyebilirsiniz. :)

Neden bu bilgileri veriyorum diye soracak olursan zamanında birçok site vbulletin sistemini kullanıyordu. Bizim sitemiz xenforo olduğu için bazı değişiklikler olabilir. Umarım ne dediğimi anlamışsınızdır. :)
Aynen sonradan gördüm zaten onu :D

Geri