Çözülemedi Pvp Server Kurulumunda Karşılaştığım, Çözemediğim Problemler(Yardım Lazım)

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

buko

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar,
Pvp server kurulumuna biraz merak saldım ve başladım. Geliştirmek istediğim oyun özellikleri için de araştırmalar yapmaktayım; bu siteye denk geldim ve kaydımı gerçekleştirdim, bu da forumdaki ilk konum. Bulamadığım ve çözemediğim problemler için yardımlarınız gerekli şimdiden ilgilenen herkese çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

Problemlerim:
1) Oyun başlangıcında 4 envanter başlamıyor, çözüm yolunu bir türlü bulamadım.
2) Çalışmayan boss npclerini nereden düzenleyebilirim.(Örneğin meley giriş npcsi çalışmıyor, tıklanınca tepki vermiyor)
3) İtemlerin ve mobların oyun görüntüsündeki yani oyun içerisindeki özelliklerini ve açıklamalarını nereden değiştirebilirim?
4) Aynı refine_set kodundaki 2 farklı itemden birisi büyülü metal ile dönüşürken öbürü dönüşmüyor sebebi nedir?
5) Oyundaki binekler binip inerken en az 2 saniyelik lag yapıyor sadece kendine değil çevresine de yapıyor.
6) Başlangıçta verilen eşyalar için give_basic_weapon dosyasını düzenledim envantere gelen eşyaları düzenleyebiliyorum fakat üzerine giyili gelen eşyaları düzenleyemedim(dosyayı ve yolunu bulamadım). Sadece üzerine giyilen itemleri değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim)

Problemlerimi belirttim yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Konu yanlış yere açılmışsa kusura bakmayın.

Merhaba. Sitemize hoş geldiniz. Soru-cevap formunun bilimesi gereken en temel kuralı her soru-cevap konusunun tek çözüme sahip olması. Bu yüzden her soru için ayrı konu açmanız gerekiyor. Böylelikle cevaplarda karışmaz.
Sorduğunuz soruların çoğunun cevapları için rehber ve c++ bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu konu şablona uyumsuz olduğu için çözülemedi işaretliyorum. Çözemediğiniz her soru için ayrı konu açabilirsiniz. İyi forumlar

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri