Profil imza tasarımı psd

Whiterose

Sanane be kardeş...
Grafiker
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar uzun zamandır yoktum ve basit bir şey de olsa paylaşım yapmak istedim.
Naruto anime karakterleri olan profiller için bir kaç örnek imza yaptım istediğiniz arkaplanı editleyip kullanabilirsiniz.
whistle.gif

Başlıksız-3.gif
darklovers.gif

hyuna.gif

imza.png

Dosya Eklentileri

• İmza.rar
    839,6 KB · Gösterim: 33
Merhaba,

Paylaşım için teşekkürler.

Bence tek eksik font, yani efektlere göre sönük kalmış anlamında. Düz bir font ve kalın yazı tipli fontları tercih ederseniz daha iyi duracaktır. Fontlar sanki arka planda kalmış gibi duruyor. @Hyuna Akali için yaptığınız tasarımda düz olmasa da kalın bir font, dikkat çekici göstermiş. Belki de efekt kullanımınız sadece fontta olduğu için öyle de gözüküyor olabilir. @Whistle için yaptığınız tasarım örneklerinizde "Poppins" fontunda "Black" kullanımını da görmek isterim açıkçası.

Ek olarak ışıma efektinde beyaz değil de farklı renklerde (turkuaz, fuşya, sarı vb.) örnekler çıkarsanız fikir açısından daha güzel olabilir.

Tabii ki bu bir şahsi yorumum, daha doğrusu zevk meselesi. Belki de öneride bulunduğum fontta ya da efektte çok kötü duracak. Verilen emeğe söylenecek bir laf yok, her tasarım mükemmeldir. Sadece bakış açısı değişiktir.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Merhaba,

Paylaşım için teşekkürler.

Bence tek eksik font, yani efektlere göre sönük kalmış anlamında. Düz bir font ve kalın yazı tipli fontları tercih ederseniz daha iyi duracaktır. Fontlar sanki arka planda kalmış gibi duruyor. @Hyuna Akali için yaptığınız tasarımda düz olmasa da kalın bir font, dikkat çekici göstermiş. Belki de efekt kullanımınız sadece fontta olduğu için öyle de gözüküyor olabilir. @Whistle için yaptığınız tasarım örneklerinizde "Poppins" fontunda "Black" kullanımını da görmek isterim açıkçası.

Ek olarak ışıma efektinde beyaz değil de farklı renklerde (turkuaz, fuşya, sarı vb.) örnekler çıkarsanız fikir açısından daha güzel olabilir.

Tabii ki bu bir şahsi yorumum, daha doğrusu zevk meselesi. Belki de öneride bulunduğum fontta ya da efekte çok kötü duracak. Verilen emeğe söylenecek bir laf yok, her tasarım mükemmeldir. Sadece bakış açısı değişiktir.

İyi forumlar.
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim ancak uzun zamandır bu işlerden uzak kaldım photoshop'u kullanırken bile zorluk çektim unutmuşum baya ama geri döndüm umarım daha güzel paylaşımlar ile karşılarım sizi teşekkür ederim tekrardan

Ellerine sağlık , font ismini rica edebilir miyim ? Yakın zamanda yapacağım bir tasarım için oldukça iyi duruyor

Geri