pazarın guisi tamamlandı

hasanmacit

dc: hasanmacit
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
@Whistle 'nin gui eğitimi saolsun vertical, horizontal derken trnin pazar guisini bire bir çektim. Şuanlık F5 tuşuna atadım. Gui bittiği için artık kodlama kısmına geçicem. Kendi pazarımı yazma denemeleri ilk defa gerçek oluyor. Umarım sağlam bir şey çıkarabilirim. Güncelleme detaylarını buraya koyarım sağlıklı günler.

0816_110430.jpg

konuyu güncelliyorum

pazar yazma girişimlerim aşağıdaki gibi sonuçlanmıştır

tabiki sıfırdan pazar yazamayacağım için toplama bişeyler yapmaya çalışmıştım ken üzerinden giderek fakat beynime ağrılar girdiği için great kullanmaya karar verdim herkese iyi forumlar

konuyu güncelliyorum

tabiki sıfırdan pazar yazamayacağım için toplama bişeyler yapmaya çalışmıştım ken üzerinden giderek fakat beynime ağrılar girdiği için great kullanmaya karar verdim herkese iyi forumlar

crying-smoking.gif

konuyu güncelliyorum

Videoya iyi güldüm, başaramadığınıza ise üzüldüm. Bence pes etmeden tekrardan baştan alarak çabalayabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim...

Geri