Çözüldü Pazar Açınca İtem Kaybolma?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Çevrimdışı pazar oluşturunca pazara eklediğim kayboluyor normal olarak ama normal pazar kurduğumda item gitmiyor hem pazarda hemde envanterde gözüküyor. Belki normal bir durum bilmiyorum hiç fark etmemiştim. Bu sorun mu normal bir durum mu?

Eğer kayboluyordan kasıt envanterden gidiyor olması ise, offline pazarın asıl çalışma mantığı bu zaten. İtemi envanterden alıp, pazar kurulduğunda pazar bölümüne aktarır ve orda depolar. Ki oyunda olmadığında bile diğer oyuncular o iteme ulaşabilsin diye.
Eğer great kullanıyorsan pazarı bozduğunda item tekrar giftbox'a geri gelir. Eğer doğru anlamışsam, sorunun cevabı bu ama başka bir şey söz konusu ise biraz daha açıklarsan iyi olur

Eğer kayboluyordan kasıt envanterden gidiyor olması ise, offline pazarın asıl çalışma mantığı bu zaten. İtemi envanterden alıp, pazar kurulduğunda pazar bölümüne aktarır ve orda depolar. Ki oyunda olmadığında bile diğer oyuncular o iteme ulaşabilsin diye.
Eğer great kullanıyorsan pazarı bozduğunda item tekrar giftbox'a geri gelir. Eğer doğru anlamışsam, sorunun cevabı bu ama başka bir şey söz konusu ise biraz daha açıklarsan iyi olur
Offline shopta sorun yok o olması gerektiği gibi. Benim sorum şu. Normal pazar kurduğumuzda pazara eklenen item envanterden gitmesi gerekiyor mu gerek miyor mu?

Çözüm işaretlenmiş ancak ben çözümü biraz açmak adına saçmalamaya başlayacağım.
Normal pazarlar aslında oyuncunun kendisi oluyor. Mevcut karakterimiz dönüşüyor. İtemin hem pazarda hem envanterde olmasının sebebi bu yüzden.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri