Yardım PackMakerLite dosyaları bozuyor, alternatifi var mı?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Kaptan Yosun

Discord: kaptanyosun
Moderatör
Premium Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar, pack sadeleştirmesi yapıyorum, ancak yeni packleri PackMakerLite ile kapatınca locale packini bozuyor ve client karakter seçme ekranından sonra çöküyor. Hiçbir log veya syserr bırakmıyor. Epack32 bozmuyor ama o da eix dosyaları olmadan klasör kapatmıyor, benim doğrudan klasör kapatmam gerek. Nasıl bir çözüm izleyebilirim? Dosyaları bozmadan eix ihtiyacı olmadan nasıl kapatabilirim?

Selamlar, PackMakerLite dosyaları bozmaz normal şartlarda, eğer bu tarz bir uyum problemi yaşıyorsanız .json ayar dosyanızdaki pack kilitleme yöntemini "Type 0" olarak tekrar deneyin, böylelikle şifreleme kullanmadan sadece packi kapatacaktır ve muhtemelen aynı sıkıntıyı yaşamayacaksınız, saygılar.

Selamlar, PackMakerLite dosyaları bozmaz normal şartlarda, eğer bu tarz bir uyum problemi yaşıyorsanız .json ayar dosyanızdaki pack kilitleme yöntemini "Type 0" olarak tekrar deneyin, böylelikle şifreleme kullanmadan sadece packi kapatacaktır ve muhtemelen aynı sıkıntıyı yaşamayacaksınız, saygılar.
deneyeceğim teşekkürler

Sorun Property packindeymiş, onu halledemedim bir türlü.

Edit: Onu da hallettim PackMaker ile ilgili bir problem yokmuş

Son düzenleme:
Geri