Çözüldü Oyundaki NPC yi Sıfırlamak

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CrownOfStone

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Udemy videolarında seçenekli NPC yapma kısmındaydım. Sorunsuz her şeyi yaptım ancak geri kaldıramıyorum. Basitçe FileZilla içerisindeki satici_itemler isminde oluşturduğum dosyayı sildim ve reload q yaptım ancak sorunum çözülmedi hala satıcıya tıkladığımda bana işlevi olmayan ama görüntü olarak duran düğmeler beliriyor.

Bu NPC nin bütün ayarlarını nasıl sıfırlarım, bu düğmelerin gitmesi için NPC yi sıfırlamam mı yoksa başka bir şey yapmam mı gerekiyor ?

Çözüm
Questleri tek tek silmek istemiyorsanız komple sıfırlamak için sh make.sh yazabilirsiniz ben quest list yaptım sh make.sh yaptığımda olması gereken tüm ana questleri listeden toplu olarak okutuyor listede olmayan sonradan okuttuğum questler siliniyor.
Tamamdır hallettim. Quest dosya yolunda object'in içerisine derlemişim bütün kodları o yüzden üst üste binmiş hepsi, oradaki object'den 9003 isimli klasörü sildiğimde sorunum çözüldü. Açtığım konuyu forumdan silmeyi bilmediğim için böyle bıraktım.

Questleri tek tek silmek istemiyorsanız komple sıfırlamak için sh make.sh yazabilirsiniz ben quest list yaptım sh make.sh yaptığımda olması gereken tüm ana questleri listeden toplu olarak okutuyor listede olmayan sonradan okuttuğum questler siliniyor.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri