Öğrenci işleri var bi hayalimiz -Metin2 server-

96omers35

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Server Adı
Var bi hayalimiz
Web Sitesi
https://discord.gg/XRH3jJ6T
Açılış Tarihi
31 Ekim 2021
Zorluk
Orta
Level Aralığı
1~99
Arkadaşlar merhaba ben X siteden metin2 pvp yazılımı için eğitim alıyorum sağolsun hocamızda yardımcı olan birisi , bu forumda da yeniyim ve aklıma bir fikir yattı bunu siz arkadaşlarla paylaşmak istedim ben diyorum ki vds kiralayıp server açalım bu serverda gm olmasın , ep satışı olmasın server filesı üzerinde sürekli yazılım deneyeceğimiz bir server olsun
--Örnek vermek gerekirse

////////
Dolunay kılıcı npc'de satılsın yada level başlangıcı 50 yerine 10 olsun gibi değişiklikleri biz oyunculara suna,n arkadaş ortamıyla girip 2ws atıp çıkacağımız yada girip sabaha kadar kat yapacağımız bir serverımız olsun. Bu server para için değil de bizim için çalışsın ;
Sonra insanlar neden böyle kazancı olmayan server açsın diye düşündüm ve kendim açmaya karar verdim :D Şuan server ;
Ben derslerimde ilerledikçe yapım aşamasında
serverı kiraladığım sunucunun ismini veremiyorum fakat aylık cüzzi bir miktarda ödeme yapıyorum ve nasipse hiç kapatmayı planlamıyorum server içinde online sayısı 100 yada 50 bile olsa kapatmam çünkü asıl amacı ben ve arkadaşlarımın hem pvp serverın sitesinde , hem de oyunun içerisinde yazılım dillerini öğrenmemiz ve geliştirmemiz üzerine olacak. Bu da bizim o serverı kapatmamızı haliyle engelliyor ep satışı koymayacağız nedeni ise kimseden bir kazanç beklemiyoruz , bilgisi olan fikirlerini sunacak , oynayan oyuncular kimseye dönüp ''Sen GM den destek alıyorsun diyemez çünkü , server sahipleri de sizin gibi oyunu oynayıp test edip eğlenen kişiler olacak'' Biz dün bir grup arkadaş ile oyuna girip 3-5 kişi oturduk kat yaptık mesela serverda 5 kişi olmamıza rağmen , Oyunda online sayısını dert etmeyip hep bir arkadaş ortamında olmak isteyen kişiler için discord adresini bırakacağım serverın linkini vermek istemiyorum çünkü oyuncu çekmek değil amacım bir kaç arkadaş olup tanışıp serverda oynayalım istiyorum , zamanında böyle bir hayalim vardı şuan bunu oyuna entegre etmek için emin adımlarla ilerliyoruz (Bir grup öğrenci)

Arkadaş ortamı arayan ve eğlenmek isteyen , yenilikçi fikirler sahibi insanlar bizimle beraber serverda zaman geçirsin istiyorum , aşağıya discord adresimi bırakacağım, server üyeliği için discord adresimiz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz

/////////////

Online site :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Oyun aktif

Son düzenleme:
Geri