Çözülemedi Offline Shop Sorun

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MCB

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
1707691953320.png
-
1707691971750.png

Channel1 Syserr
Kod:
YSERR: Feb 12 01:44:36 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "OFFLINE_SHOP_WITHDRAWN_GOLD %llu";
SYSERR: Feb 12 01:44:55 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "OFFLINE_SHOP_WITHDRAWN_GOLD %llu";
SYSERR: Feb 12 01:45:02 :: locale_find: LOCALE_ERROR: "OFFLINE_SHOP_WITHDRAWN_GOLD %llu";

Offline Shop Dükkanı Normal Marketten Çekiyor.. bunun sebebi ne olabilir Nasıl düzeltebilirim ? sol alt köşedeki 123456789 yazısını nasıl kaldırabiliriz ?

won sisteminin yazısı vardır onu bulup kaldır uiscript tarafından cheque diye geçer

won sisteminin yazısı vardır onu bulup kaldır uiscript tarafından cheque diye geçer
1707729933225.png

uiscript kısmında sadece shopdiyalog.py dosyasında cheque vardı kaldırdım hala normal dükkanlardan çekiyor.
birde ilk 2 slota komple item koyulduğu zaman itemler envanterden gidiyor fakat pazarda ilk slotta koyulan itemler gözüküyor..
ve reboot atıldığı zaman pazarda gidiyor itemde gidiyor ve son olarak sql offline_shop`a açılan pazarları yüklemiyor..
bu shop için bunun çözümleri varmı yoksa başka shopa geçmek mi mantıklı :D

15189 eklentisini görüntüle

uiscript kısmında sadece shopdiyalog.py dosyasında cheque vardı kaldırdım hala normal dükkanlardan çekiyor.
birde ilk 2 slota komple item koyulduğu zaman itemler envanterden gidiyor fakat pazarda ilk slotta koyulan itemler gözüküyor..
ve reboot atıldığı zaman pazarda gidiyor itemde gidiyor ve son olarak sql offline_shop`a açılan pazarları yüklemiyor..
bu shop için bunun çözümleri varmı yoksa başka shopa geçmek mi mantıklı :D
atılacak dosyaları direkt attın mı ondan mı acaba ya da py eklemelerini bir kontrol et istersen. ben bunu eklemiştim ama böyle bir hata almıyordum sanki.

atılacak dosyaları direkt attın mı ondan mı acaba ya da py eklemelerini bir kontrol et istersen. ben bunu eklemiştim ama böyle bir hata almıyordum sanki.
İkarusa geçicem diğer türlü bu shopu adam etmek için çok uğraşmak lazım 3 günde 3 shop değiştirdim hadi bakalım hayırlısı :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri