İstek Nopehyte berserker tam

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

sem575757

Yasaklanmış Üye
Cezalı
berserker karakteri adını tam bende bilmiyorum elinde olan varsa benimle paylaşabilir mi ? yada daha öncesinde paylaşıldı ise link atabilir mi skilleri model vs.

Berserker ,elf , hatırlamadığım farklı bir büyücü şöyle deneyimlerim oldu özel bir karakter demek çok fazla strateji örneğin savaşçının kılıç savunması gibi berserkerin de balta savunması vs var uğraşacak zamanım olmadı her karakter için ayrı set silah uğraştırıcı 3 d kısımdan anlamadığım için biraktim

Berserker ,elf , hatırlamadığım farklı bir büyücü şöyle deneyimlerim oldu özel bir karakter demek çok fazla strateji örneğin savaşçının kılıç savunması gibi berserkerin de balta savunması vs var uğraşacak zamanım olmadı her karakter için ayrı set silah uğraştırıcı 3 d kısımdan anlamadığım için biraktim
tşşk ederim. ama benim beklendim daha farklı orjinal bi dosya ... sorunu başka yardımcı olabilecek yok sanırım deniyeceğim denediğm zaman bilgi akışı çözüm için bilgi vericem

Geri