Yardım mysql hesap açma

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

warrior

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Kolay gelsin filesi kurdum navicatta account kısmında ne şifre değiştrebiliyorum ne de yeni bir hesap tıkladığımda veya oluşturduğumda böyle hata veriyor oluşmuyor

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,8 KB · Gösterim: 39
last_play kısmına ne giriyorsun? default değeri olmadığı için boş bırakıldığında otomatik olarak doldurmuyor,
Kod:
2023-08-17 05:16:47

gibi bir değer girmelisin.

Edit: ya da 0000-00-00 00:00:00 olarakta girebilirsin, zaten oyuna girildiğinde otomatik olarak değişecek.

winscp ye baglanabiliyorsan sorun yok sadece şifreyi sıfırlarsan ve dogru yerden dogru kısımları doldurursan... ve mysql.tar ı kurduguna ve freebds üzerindede ilgili mysql kurulu oldugundan emin ol düzeldiğini göreceksin... filesin ismini bizimle paylaşabilir misin hangi filesi kullanıyorsun ?

Navicat şifresini bilmiyorsan ve sıfırlayamıyorsan bulmak için.
filezilla giriyoruz.
/var/db/mysql/mysql konumuna geliyoruz.
USER.MYD açiyoruz. not defteri ile
biraz ileri alıyoruz root yazısının karşısında örnek *00A51F3F48415C7D4E8908980D443C29C69B60C9 böyle bir kod vardır MD5 bunun başındaki yıldız harici gerisini kopyaliyorsunuz.
google amcaya myd şifre çözücü online yazıp sitenin birine gelip *00A51F3F48415C7D4E8908980D443C29C69B60C9 kodunu yapıştırıp şifreyi ögreniyoruz..
örneğin:
sitedeki Write here bölümüne kutuya yapıştırıp sağ alttaki güvenlik kodunu girip SUBMIT & SEARCH tıklıyoruz size şifreyi çözüp verecektir yeşil kutu içerisinde.
accont yani oyun içindeki hesabin şifresini bulmak için navicat accont>accont giriyoruz orada Passwod yazısı var altındaki kodu MD5 şifreyi kopyalıyoruz yıldızı silip aynı şekil yapiştirip şifreyi buluyoruz.

Son düzenleme:
Geri