Muasır Medeniyetler Seviyesine Ulaşmış İnsanımızdan Bir Kesit

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

melihalbayrak

Geliştirici
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Şu işleri bırakma kararında doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. Bazen foruma girer bakarım ne var ne yok diye bir girdim karşılaştığım manzaraya bak. Nasıl insansınız nasıl bir anne babadan çıktınız anlamıyorum. Ne oldu niye küfür ettin sen kimsin beni ne tanıyorsun da bu kadar küfür ettin anlamış değilim. Belki birileri görür birazcık utanır diye bu konuyu açtım.
Ekran görüntüsü 2023-06-27 120616.png

Şöyle bir gerçek var kusura bakmada adamı nasıl mağdur ettiysen artık bu kadar ağır konuşmuş sana bence burda utanması gereken sensin.bize beden böyle küfür etmiyor kimse? Hiç düşündün mü? Söyle hadi ? İşini doğru yapan herkes işini yapıp güzel paralar kazanmaya drvam ediyor senin gibilerde yapamayıp işi bırakıp boş boş geziyor orda burda 😉

+ dipnot : kvkk gereği özel konuşmalar herkese açık paylaşılamaz ismi gözüken kişi sizi dava edebilir resmi silmenizi öneririm iyiliğiniz için 😊

Şöyle bir gerçek var kusura bakmada adamı nasıl mağdur ettiysen artık bu kadar ağır konuşmuş sana bence burda utanması gereken sensin.bize beden böyle küfür etmiyor kimse? Hiç düşündün mü? Söyle hadi ? İşini doğru yapan herkes işini yapıp güzel paralar kazanmaya drvam ediyor senin gibilerde yapamayıp işi bırakıp boş boş geziyor orda burda 😉
Bence bu konuda hatalısınız. İnsanlar küfür etmek için sebep arıyor. Kodu eklerken hata yapmıştır mesela suçu size atar. Meyve veren ağacı taşlamayı seven kesimler mevcut. Ayrıca sebep her ne olursa olsun aileye küfür etmek doğru değil.

+ dipnot : kvkk gereği özel konuşmalar herkese açık paylaşılamaz ismi gözüken kişi sizi dava edebilir resmi silmenizi öneririm iyiliğiniz için 😊
Forum hesapları anonim. Kişinin gerçek ismi veya emaili yok. Bu forum kuralımız gereği bir ihlal değil. KVKK göre de ihlallik bir durum göremiyorum.

@melihalbayrak gelelim konu içerisinde yazdıklarınıza. Hayatta her zaman böyle insanlar çıkacak. Hangi işi yaparsak yapalım. Böyle insanlar yüzünden vazgeçmemeliyiz. Bu siteyi kurduktan bu yana karşılaştığım o kadar çok terbiyesizlikler oldu ki. Çıkarttığım en iyi ders her şeye rağmen devam etmek oldu. ✊

Bence bu konuda hatalısınız. İnsanlar küfür etmek için sebep arıyor. Kodu eklerken hata yapmıştır mesela suçu size atar. Meyve veren ağacı taşlamayı seven kesimler mevcut. Ayrıca sebep her ne olursa olsun aileye küfür etmek doğru değil.

Forum hesapları anonim. Kişinin gerçek ismi veya emaili yok. Bu forum kuralımız gereği bir ihlal değil. KVKK göre de ihlallik bir durum göremiyorum.

@melihalbayrak gelelim konu içerisinde yazdıklarınıza. Hayatta her zaman böyle insanlar çıkacak. Hangi işi yaparsak yapalım. Böyle insanlar yüzünden vazgeçmemeliyiz. Bu siteyi kurduktan bu yana karşılaştığım o kadar çok terbiyesizlikler oldu ki. Çıkarttığım en iyi ders her şeye rağmen devam etmek oldu. ✊
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim <3

Birincisi sen beni tanımazsın ve şu zamana kadar tanımadığın kişileri yargılamaman gerektiğini öğrenemediysen kusura bakma ama boşa yaşıyorsun. İkincisi şu verdiğim linkten bak bakalım attığım mesajın tarihine.
2004 ~ 2008 - Sıfırdan Geliştirme Günlüğü
Üçüncü olarak o tarihte bu işleri bıraktığımı belirttim ve o zamandan beri ne bir paylaşımım var ne de bir konu altında yazım var. Son olarak bu zamana kadar bu işlerde birçok kişiye yardım ettim yardım aldım bir kişiden bile ne para aldım ne para verdim. Aldığımı iddia edecek bir kişi varsa çıksın. Bu küfür eden şahsı tanımam etmem forumda dahi ilk defa görüyorum. Birisi çıkıp yazacağın kodun taa anasını diye başlayınca direk para yemekten insanları dolandırmaktan dört köşe olmuş adamlar aklınıza geldiğinden beni ve benim gibi yardımsever kişileride o tarz insanlardan sanıp edilen küfürleri haklı buluyorsunuz. Şunu unutma belli ki hala hayatında bunu anlayamamışsın bilip bilmeden tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma önyargılı yaklaşma sonra böyle rezil olur çıkarsın. Aylar sonra bir foruma gireyim bakalım insanlar ne yapıyor kim kaldı diye bakıyım diyorum bulaşmak istemiyorum şu pis muhabbetlere ama bir girip bakmak yetiyor bulaşmak için. Bir daha bakmak için bile girmem.

Birincisi sen beni tanımazsın ve şu zamana kadar tanımadığın kişileri yargılamaman gerektiğini öğrenemediysen kusura bakma ama boşa yaşıyorsun. İkincisi şu verdiğim linkten bak bakalım attığım mesajın tarihine.
2004 ~ 2008 - Sıfırdan Geliştirme Günlüğü
Üçüncü olarak o tarihte bu işleri bıraktığımı belirttim ve o zamandan beri ne bir paylaşımım var ne de bir konu altında yazım var. Son olarak bu zamana kadar bu işlerde birçok kişiye yardım ettim yardım aldım bir kişiden bile ne para aldım ne para verdim. Aldığımı iddia edecek bir kişi varsa çıksın. Bu küfür eden şahsı tanımam etmem forumda dahi ilk defa görüyorum. Birisi çıkıp yazacağın kodun taa anasını diye başlayınca direk para yemekten insanları dolandırmaktan dört köşe olmuş adamlar aklınıza geldiğinden beni ve benim gibi yardımsever kişileride o tarz insanlardan sanıp edilen küfürleri haklı buluyorsunuz. Şunu unutma belli ki hala hayatında bunu anlayamamışsın bilip bilmeden tanımadığın kişiler hakkında yorum yapma önyargılı yaklaşma sonra böyle rezil olur çıkarsın. Aylar sonra bir foruma gireyim bakalım insanlar ne yapıyor kim kaldı diye bakıyım diyorum bulaşmak istemiyorum şu pis muhabbetlere ama bir girip bakmak yetiyor bulaşmak için. Bir daha bakmak için bile girmem.
merhaba ben sizi tanımam siz de beni tanımazsınız başkasına yorum yaptığım konuya gelip benim için boşa zırlama yazıp yargılayabiliyorsunuz ama size biri bişey dese suçlu oluyor öyle mi? Bıraktım diyorsunuz ama bırakamamışsınız girip insanlara kötü bir uslupla yorum yaptığınızı görüyorum bir de son olarak kendinizi önemli biri sanıyorsunuz yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor fakat gönderdiğiniz linkte bile 2 kişi yorum yapmış bu da önem derecenizi gösteriyor bilginiz olsun. Biz aylık 25-50 bin arası kazanırken siz galiba 2 tane kod öğrenmişsiniz kopyala yapıştır yaparak ücretsiz yardımda bulunduğunuzdan bahsetmişsiniz zaten bu işi bilen kişiler ücretsiz iş yapmaz çünkü zamanımız ve bilgimiz değerlidir.

iyi forumlar dilerim.

bu çocuk kimse forumdaki insanların yarısına sövdü ben dahil. 2-3 hesap açıp sövdü hatta. çok takmamak lazım.
bırakmama rağmen bana bir sürü iş geliyor çevreden. tanıdıklarım bana yönlendiriyor ben de kendi tanıdıklarıma yönlendiriyorum. kimseyi mağdur da etmedim bugüne kadar. sanki sen sövmüşsün gibi söven adamı savunmak niye ? forumdan biri çıkıp durduk yere sana sövse, sende paylaşsan, bizde senin hakkında böyle mi düşünelim ? saçmalık...

Başa dönmeyelim istersen durduk yere kimse kimseye bu kadar ağır konuşmaz. Belliki mağdur etmiş. Neyse iyi forumlar
bu çocuk kimse forumdaki insanların yarısına sövdü ben dahil. 2-3 hesap açıp sövdü hatta. çok takmamak lazım.

bırakmama rağmen bana bir sürü iş geliyor çevreden. tanıdıklarım bana yönlendiriyor ben de kendi tanıdıklarıma yönlendiriyorum. kimseyi mağdur da etmedim bugüne kadar. sanki sen sövmüşsün gibi söven adamı savunmak niye ? forumdan biri çıkıp durduk yere sana sövse, sende paylaşsan, bizde senin hakkında böyle mi düşünelim ? saçmalık...

merhaba ben sizi tanımam siz de beni tanımazsınız başkasına yorum yaptığım konuya gelip benim için boşa zırlama yazıp yargılayabiliyorsunuz ama size biri bişey dese suçlu oluyor öyle mi? Bıraktım diyorsunuz ama bırakamamışsınız girip insanlara kötü bir uslupla yorum yaptığınızı görüyorum bir de son olarak kendinizi önemli biri sanıyorsunuz yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor fakat gönderdiğiniz linkte bile 2 kişi yorum yapmış bu da önem derecenizi gösteriyor bilginiz olsun. Biz aylık 25-50 bin arası kazanırken siz galiba 2 tane kod öğrenmişsiniz kopyala yapıştır yaparak ücretsiz yardımda bulunduğunuzdan bahsetmişsiniz zaten bu işi bilen kişiler ücretsiz iş yapmaz çünkü zamanımız ve bilgimiz değerlidir.

iyi forumlar dilerim.
O konuya sen atlayıp zırlarsan zırlama yazarım elbette. Başkasının yaptığı işi alıp kendi adıyla paylaşmış gibi kanıtın yok bir şeyin yok adamın açtığı konuya girip zırlamışsın. Attığım linkte birileri gelip yorum beğeni yağmuruna tutsun diye değil bu işlerle ilgilenen ya da yeni başlamış kişilere örnek şeyler olsun diye paylaştım ama sizin işiniz gücünüz hep menfaat olduğu için anlamazsın. Şu 25 50 kazanıyoruz lafında ayrı bir tutuluyorum valla herkes aynı laf herkes para babası zaten forumlarda Allah bereket versin. Ücretsiz yaptığım yardımlara gelecek olursak her şey para değil dostum paradan önemli şeylerde var ama anlamazsın. Ben kendi halimde sıfır dosyaları geliştirerek bir şeyler yapmaya çalıştım boş zamanlarda zevkine yaptığım bir işi sen kalkmış sanki para kazanma çabasıyla yapmışım gibi konuşuyorsun. Benim o konuyu açtıktan sonra özelden mesaj atarak ücretli bir şekilde satmam için bir çok kişi yazdı hiç kimseye satmadım bu gün bile aylar sonra foruma girdim yine özelden o dosyalar için ücretli şekilde almak isteyenlerin mesajını gördüm. Benim paraya ihtiyacı olan bir halim olsaydı o dosyaları geliştirmeyi bıraktığımda açardım satış konusu satardım. Şu forumda bir tek ücretli konusu açtım o da 64 bit derleme içindi ama sonrasında çok uzun ve sıkıntılı işlem olduğu için konuyu kapattım ayrıca bugün bile 64 bit derleme yaptıracak kimse yok. Son olarak şu işlerden 25 50 k kazan bir kişi forum köşelerinde pineklemez dostum tamam mı :) şimdi ben çıkıyorum bir dahada girmem bir girdik hala aynı mevzular ben kaçar sen burada ağlamaya devam et para babası dostum. :)

Başa dönmeyelim istersen durduk yere kimse kimseye bu kadar ağır konuşmaz. Belliki mağdur etmiş. Neyse iyi forumlar
Böyle bi mantık mı var 2 tane kodu kopyala yapıştır yapamayan yeni başlamış bir sürü kullanıcı varken bu şekilde konuşman çok saçma bir şeyi becerememiş ve küfür etmiş arkasında neden bir sebep arıyorsun

Son düzenleme:
Zamanında bana da sövmüş bu haberim yok ahahahahah

Dosya Eklentileri

• 07BE9DCD-E362-4F53-9A4A-7722F8EA46E1.png
    07BE9DCD-E362-4F53-9A4A-7722F8EA46E1.png
    460,6 KB · Gösterim: 52
Varsayımlar üzerine kimseye kaftan biçilemez. Belli ki şöyle olmuştur böyle olmuştur diyerekten kimseye suçlu muamelesi yapılamaz. Ortada sağa sola küfür saçan bir velet var ve öte yandan ihtimallerden ibaret yorumlar. Kanıtınız yoksa ithamınız da olmasın.

Zaman içinde bana da böyle küfür eden çok oldu, sebebi ise açık ve net bir şekilde yardımcı olmadığım için. Mecbur değilim neticede.

Ana konuya gelince de; @melihalbayrak uzun zamandır sitemizde bulunan bir kullanıcı ve bugüne kadar forum içi bazı tartışmalar hariç, herhangi bir mağduriyet konusunda hakkında bir yorum yapılmadı veya konu açılmadı. En azından bu tür olayların neredeyse hepsine müdahele eden biri olarak ben görmedim. Bu tür küfür mesajları ilk değil, muhtemelen de son olmayacaktır. Görüldüğü üzere bahsi geçen velet de tekmeyi yemiş. Bundan sonra da aynı şekilde davrananlara aynı muamele gösterilecektir.

Dolayısıyla konu kapatıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri