Mt2 Geliştirme Günlüğü V2 =)

Biraz da performans verelim :love:
1698870376631.png

bu değerler local için dimi ve ne kadar sistem verdin ben 2 3 gb veriyorum game 2 3 bazen 20 civarına çıkıyo 😂😂😂
Bunlar şuanda local için. Normal server de aynı durumda benim için. Şuanda 8 ram 4 core verili durumda. Boş alt yapı files değil şuanda ekli sistemler konudakiler ile aynıdır. K envanter gibi kaldıracağım görsel dediğim şeyler hariç.

Bunlar şuanda local için. Normal server de aynı durumda benim için. Şuanda 8 ram 4 core verili durumda. Boş alt yapı files değil şuanda ekli sistemler konudakiler ile aynıdır. K envanter gibi kaldıracağım görsel dediğim şeyler hariç.
değerler baya güzel güzel hazırlamışsın eline sağlık (tavsiye verirmisin ben nasıl düşürebilirim 😂 )

değerler baya güzel güzel hazırlamışsın eline sağlık (tavsiye verirmisin ben nasıl düşürebilirim 😂 )
Alt yapıyı 1,5 yıldır hazırlıyorum. Sıfırdan çıkarttım denebilir. Marty vb hazır alt yapılara kaçıp işim hızlansın diye uğraşmadım hiç. Sadece o tip fileslardan fixleri deneyerek çektim. Sistemleri de önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi alıp hiç bir zaman hazır kullanma yanlısı olmadım. Olabildiğince kendi files ime optimize ederek devam ettim. Olmayan sistemleri yazmaya çalıştım. Yapamadıklarımı ücretli olarak bilinen insanlardan temin ettiğimde oldu. Ben her zaman diyorum benim c++ alt yapım yok c# ı liseden beri severek ve bir çok büyük projesinde çalışarak kendimi geliştirdiğim için kod okuma ve algoritma olaylarına yatkınlığım yüksek varsa etkisi bunların vardır. Arada bi geliyor ama c++ ı temelden öğreneyim diye :D

Geri