En son game dosyasını getirirken bu şekilde hata alıyorum ve çözümü bulamadım.

Dosya Eklentileri

• resim_2023-05-19_172059782.png
    resim_2023-05-19_172059782.png
    132,1 KB · Gösterim: 71
arkadaşlar merhaba @Whistle hocam ben sunucuyu hazır verdiğin dosyadan kurdum oyunu da actım ama lewel aldığımız zaman kaç msela 2 lewel olduk 2 lewel olduğumuzu göstermiyor karekter atınca gösteriyor bide 5 lewel oldum sklleri almaya gittim ama ne zhinsel eğitmeni nede bedensel eğitmeni yandı yani sklleri alamıyorum bunun sorunu nedir yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar merhaba @Whistle hocam ben sunucuyu hazır verdiğin dosyadan kurdum oyunu da actım ama lewel aldığımız zaman kaç msela 2 lewel olduk 2 lewel olduğumuzu göstermiyor karekter atınca gösteriyor bide 5 lewel oldum sklleri almaya gittim ama ne zhinsel eğitmeni nede bedensel eğitmeni yandı yani sklleri alamıyorum bunun sorunu nedir yardımcı olurmusunuz
Dokunulmamış dosyalar olduğu için fixler yapılı değil anlık level yenileme fix yaz çıkar öğretmenlere içinde quest yükle

@Whistle sana adam gibi soru soruyoruz özelden olumlu veya olumsuz cevap için sen kendini okadar mı yüksekten görüyorsun ki zahmet edip bir cevap vermiyorsun kibir abidesi
Bizde Burada birer üyeyiz madem cevap vermeyeceksin neden üye olalaım ki lafım burdaki diğer üyelere küpe olsun

özelden yazdığım mesaj

Selamın Aleyküm
Öncelikle kurban bayramın mübarek olsun
hocam sıfırdan altyapı server filese won, ofline sshop ve mob bilgi sistemi ne yaptıysam ekleyemedim
Envanteri 4 yaptım Silah Zırh vs ekledim dediğim gibi won, ofline sshop ve mob bilgisini ekleyemedim,
hatayı anlayamadım userinterfarce ve common, game src leri build ettiğimde hata veriyor
Sende bunların ekli olmuş hali varmı elinde acaba. var ise paylaşma şansın veya yok ise ayarlama şansın varmı şimdiden teşekkürler
ama lütfen cevap ver olumlu veya olumsuz

Son düzenleme:
@Whistle sana adam gibi soru soruyoruz özelden olumlu veya olumsuz cevap için sen kendini okadar mı yüksekten görüyorsun ki zahmet edip bir cevap vermiyorsun kibir abidesi
Bizde Burada birer üyeyiz madem cevap vermeyeceksin neden üye olalaım ki lafım burdaki diğer üyelere küpe olsun

özelden yazdığım mesaj

Selamın Aleyküm
hocam sıfırdan altyapı server filese won, ofline sshop ve mob bilgi sistemi ne yaptıysam ekleyemedim
Envanteri 4 yaptım Silah Zırh vs ekledim dediğim gibi won, ofline sshop ve mob bilgisini ekleyemedim,
hatayı anlayamadım userinterfarce ve common, game src leri build ettiğimde hata veriyor
Sende bunların ekli olmuş hali varmı elinde acaba. var ise paylaşma şansın veya yok ise ayarlama şansın varmı şimdiden teşekkürler
Görmemiş olabilir onun dışında yoğun çalışan birisi bu mesajı konuya yazsanız zaten yetkililerden birisi cevap verir bir cevap alamadığınız için yazdığınız mesajlar doğru değil.

Onun yerine ben cevap veriyim mesela elinde öyle bir dosya olma ihtimali yok çünkü bu filesi geliştirmek için değil eğitim için oluşturdu herhangi bir sistem eklenmedi.

Mob info ekleyin aldığınız hatayla beraber konu açın bizde sorunun ne olduğunu bulmaya çalışalım ve adımları söyleyelim.

özelden yazdığım mesaj

Selamın Aleyküm
Mesajınızı koşturma aşamasında görmüştüm. Okumuştum ancak cevap vermeyi unuttum. Kusura bakmayın. Açıkçası cevap verebileceğim bir durum da görmüyorum. Aldığınız hata ne ise hata kaydıyla beraber bu bölüme konu açabilirsiniz.
Soru, Cevap ve Yardım

Ekli halleri yok. Files eklentisiz, sistemsiz olarak tasarlandı. İsteyen istediği şekilde şekillendirebilsin diye.

1706412406428.png

merhaba bunları böyle ayarlamama rağmen

1706412433103.png

gmake clean çektigimde hala devam ediyor herşeyi sıfırdan kurdum tam ayrıntısını izleyene kadar.

Geri