Öncelikle selamun aleyküm. Ben gösterdiğiniz her şeyi yaptım packı vs indiriyor kendi herşey güzel fakat oyuna başla deyince oyunu açmıyor tekrar clienti açıyor

Sentaks tanınmadı hatası alıyorum sebebi nedir ?
Sorunu çözdüm. "http://" bunları kaldırıp sadece www. diye başlayarak sorunsuz şekilde çalıştırdım.
Şuan tek sorunum ne yaparsam yapayım, castro2 simgesi değişmiyor.
TorrentPatch_x86_MT_VC90.exe < bu dosyanın simgesinin casro2 olmasından dolayı kaynaklandığını düşünüyorum

Son düzenleme:
@emrecoco konu içerisinde açıklamaların ve logonun nasıl değiştirileceğine dair rehber konusunun linki mevcut

merhabalar bilgi ve paylaşımlarınız için teşekkürler dosyaları indirdim fakat virüs programlarım izin verniyor sorun yaşarmıyım içeriklerinden

Tekrar merhaba, herşey çok güzel çalışıyor. Elinize emeğinize sağlık. Yanlız değiştiremediğim tek bir yer kaldı. 2 tane Launcher actıgımda casro 2 autopatcher calısıyor onu görev cubugunda bulabilirsin uyarısı geliyor. Bu uyarıyı hiçbir yerde bulamadım. Nasıl düzenleyebilirim acaba ?

Tekrar merhaba, herşey çok güzel çalışıyor. Elinize emeğinize sağlık. Yanlız değiştiremediğim tek bir yer kaldı. 2 tane Launcher actıgımda casro 2 autopatcher calısıyor onu görev cubugunda bulabilirsin uyarısı geliyor. Bu uyarıyı hiçbir yerde bulamadım. Nasıl düzenleyebilirim acaba ?
torrentpatch.locale.xml dosyasına girin en üstte göreceksiniz old_patcher_assets ve patcher_assets içerisinde
Kod:
    <string key="ALREADY_RUNNING">Casro2 patcher çalışıyor. Onu görev çubuğunda bulabilirsin.</string>

torrentpatch.locale.xml dosyasına girin en üstte göreceksiniz old_patcher_assets ve patcher_assets içerisinde
Kod:
    <string key="ALREADY_RUNNING">Casro2 patcher çalışıyor. Onu görev çubuğunda bulabilirsin.</string>
Hocam selamlar, orayı güncellediğimizdede aynı kalıyor. Bilgisayarı restarlamama rağmen değişmedi acaba unuttuğumuz birşeymi var? Teşekkürler.

Buraları güncelleyip yeni exe oluşturduğunuzda kalkması gerekiyor normalde

@Whistle , hocam Antivirus(avast) açıkken tam koruma modunda launchere giriyorsunuz, hesap id şifre yazıp girdiğinzide oyun launcheri tamamen kapanıyor. Bu Antivirus ile doğrudan alakalı. Oyuncular bu konuda sıkıntı yaşayacaklardır, bunun çözümü antivirusu devre dışı bırakmak. Sizce bunun ek bir çözümü varmıdır?
Özellikle kontrol ediyorum, doğru hesap id şifre girip bağlandığımızda(network callback) anında bunu yapıyor antivirus. Random ıd şifre girince olmuyor haliyle.
Edit// Build edilen exe tertemiz herhangi bir bulgu yok. Sadece güvenlik için hesap bilgileri girerken network callback algılıyor ve exeyi tamamen kapatıyor.

Aynı programı bende kullanıyorum ve mevcut bir sorun yaşamadım. Zaten videolarda gözükmüştür. Belki başka bir sebepten kaynaklı olabilir.

Aynı programı bende kullanıyorum ve mevcut bir sorun yaşamadım. Zaten videolarda gözükmüştür. Belki başka bir sebepten kaynaklı olabilir.
Sorun yaşayan arkadaşlara ithafen, ilk çalıştırmada bu exeye izin ver diye soruyor zaten. Bende şöyle bir karmaşa olmuş; 5-6 defa build gerçekleştirdim o ara korumadan çıkartıp geri devreye soktuğumda avast yazılımı tanımamıştı ve sessiz moddaydı böyle bir bug oluşmuş tabiri caizse.

Nedeninide öğrenmiş oldum. Programa tekrardan izin verdim sorun kalmadı. Yani normal bir kullanıcı hiçbirşekilde sorun yaşamayacaktır. Notumuzuda düşelim. İyi forumlar.

Bu rehber ile faydalı olabilsem ne mutlu bana. Güzel bir şekilde sorunuzu açıklayıp son durumu belirttiğiniz için teşekkür ederim. :)

Bu rehber ile faydalı olabilsem ne mutlu bana. Güzel bir şekilde sorunuzu açıklayıp son durumu belirttiğiniz için teşekkür ederim. :)
Ben teşekkür ederim. Aklımda kalan bir iki şey var. Bu crc32 sürümü aynımı kalacak updatelerde değişiyor mu? Birde farkettiğim birşey var, Update denemesi için pack/root denemesi yaptım root vesaire sorunsuzca yüklüyor fakat anadizine attığım client.exe güncellemiyor.(.bin olarak eklediğimiz) yani sadece ana giriş exesi için böyle. Bu neden oluyor acaba crc kodlarınıda güncelledim. Acaba versiyon felanmı değişmek gerekiyor

Kodlar uyuşmadığı için olabilir. Dosyalarda her değişiklik yaptığınızda kodlar değişir. Güncel olan kodları video gösterdiğim gibi crclist'e ekledikten sonra .lz dönüştürücü aracını kullanıp oto pack serverine atmanız gerekiyor.

Geri