Metin & Boss Hunter System V2

TheAdmin33

Ah bu şarkıların gözü kör olsun
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Bu sistem daha önce paylaştığım Metin ve Boss kestikçe özellik veren item sistemi- Metin & Boss Hunter System sistemin geliştirilmiş versiyonudur. Neden o konuyu güncellemedinde yeni konu açtın dersenizde sebebi şu: Bu sistemi ateş ve buz yüzüğü sistemine bakarak yaptım daha önce paylaştığımı ise bir yere bakmadan kendim yapmaya çalışmıştım o yüzden o konuyu güncellemek istemedim.

Şahsi düşüncemdir ki bu versiyonun daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama eksi halinide kullansanız sıkıntı çıkarmaz.

Hunter System.PNG

İndir;

Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Vt;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Uyarı0;
ccommon/lenht.h ile UserInterface/GameType.h uyumlu olmasına dikkat edin yoksa İtemi taktığınızda görünmeyebilir.

Uyarı1;
Aşağıdaki gibi bir syserr alırsanız common/length.h içindeki WEAR_MAX_NUM , WEAR_MAX ve UserInterface/GameType.h içindeki c_Wear_Max değerlerini arttırın.

syserr:
SYSERR: Oct 16 18:39:23 :: EquipTo: EquipTo: invalid wear cell (this: #21550 Beyaz Şebnem +50 wearflag: 8388608 cell: 32)

Uyarı2;
Eğer common/item_length.h içindeki enum EItemWearableFlag 'ın içi 32 yi aşarsa 32 ve sonrasındakileri aşağıdaki gibi düzenleyin.(@Kaiser 'e teşekkürler)

item_length.h:
WEARABLE_DENEME  =  (1 << 29),
WEARABLE_DENEME2  = (1 << 30),
WEARABLE_DENEME3  = (1 << 31),
WEARABLE_DENEME4  = ((uint64_t)1 << 32),
WEARABLE_DENEME5  = ((uint64_t)1 << 33),
WEARABLE_DENEME6  = ((uint64_t)1 << 34),

Son düzenleme:
Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Ben öncekini kurmuştum filesimde var şuan ve buna geçirmek için yapabilecek birşey varmı kaldırıp bunumu kurmam lazım hani ufak tefek eklemelerle bu sistem olacaksa diye söyledim.

Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Ben öncekini kurmuştum filesimde var şuan ve buna geçirmek için yapabilecek birşey varmı kaldırıp bunumu kurmam lazım hani ufak tefek eklemelerle bu sistem olacaksa diye söyledim.
v2 ye geçmek için;
aşağıda belirttiğim dosyaların içindeki bu sistemle alakalı eklentileri tamamen sil ve yeni olanları baştan ekle.

item_length.h,
char .h, <---- bu dosyanın içindekileri sil tekrar bir şey eklenmicek
game içindeki bütün dosyalar,
ve son olarakta uitooltip.py.

Geri