Çözüldü Map yapımı

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

fireds11

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar selamünaleyküm. Yeni bir map yapmak istiyorum fakat koordinat ve oraya ışınlanma durumunu bir türlü bulamadım nasıl yapılacağını o yüzden de başlamak istemedim eksik bilgi ile acaba bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi ?

@Whistle teşekkürler hocam bakıyorum.

@Whistle Hocam bakındım fakat hali hazırda bir map yüklemesi olduğu için dosyalar hazır şekilde neyi nereye atacağım konusunda bilgi sahibi oldum lakin sıfırdan bir map yapımında world editörde map tasarımı bittikten sonra videoda da göründüğü gibi property ve ywir work dosyaları nasıl oluşturuluyor bu konuda yardıma ihtiyacım var.

O halde isterseniz ana konuyu düzenleyin. Çünkü soru eksik :)

@Whistle Hocam bakındım fakat hali hazırda bir map yüklemesi olduğu için dosyalar hazır şekilde neyi nereye atacağım konusunda bilgi sahibi oldum lakin sıfırdan bir map yapımında world editörde map tasarımı bittikten sonra videoda da göründüğü gibi property ve ywir work dosyaları nasıl oluşturuluyor bu konuda yardıma ihtiyacım var.
O klasörler öncelikli olarak world editörün çalışması için hazırlanıyor. Bunun için world editörün nasıl kurulup kullanıldığını netten bakabilirsiniz. Şu an mobilde olduğum için tam yardımcı olamıyorum.
En son harita bittiğinde, harita ile bağlantılı olan klasörleri ve haritanın kendi klasörünü pack haline getirip kullanabilirsiniz.

Oluşturduğunuz haritayı pack haline getirmek için dosyaları nasıl hazırlamanız gerektiğini ise, rastgele hazır bir map indirerek klasör yapısını inceleyerek öğrenebilirsiniz.
Haritada kullandığınız objeler için bu objeleri içeren property klasörü, kullandığınız zeminler için textureset klasörü vb. + harita klasörü bir arada ve doğru bir şekilde bulunmalıdır.

@fireds11 Merhaba müsaitseniz yardimcı olurum özelden, iyi çalışmalar.

Son düzenleme:

Sorun çözülmüştür. Sorun yaşıyanlar bu video'yu izliyebilir. Sorun halen devam ediyorsa benimle iletişime ( Forum içi ) geçebilirsiniz.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri