Çözüldü Lycan Kapatma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

smashB

Üye
Üye
Merhabalar,

MartySama dosyalarını kullanıyorum. Src kısmında kitap , taş ve lycan ile alakalı olan yerler kapattım.
Pack dosyasında için araştırma yaptım,
WOLF_MAN = "DISABLED" # ENABLED/DISABLED
WOLF_WOMEN = "DISABLED" # ENABLED/DISABLED
Bu şekilde kapanacağını buldum fakat,
root/constinfo içerisinde hatta tüm root içerisinde yukarıdaki gibi kod bloğu bulunmuyor.
WOLFMAN , WOLF_MAN gibi aramalar yaptım fakat enable disable yapabileceğim bir yer bulamadım.
Acaba gözümden kaçan biryer mi var veya farklı bi çözümü var mı?
Karakter seçme ekranından da kaldırmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
name_wolfman.sub.png

Sorun geçici olarak çözüldü gibi gözüküyor.

root/constinfo içerisinde

bu şekilde aktif deaktif ayarı yoksa root/introcreate.py içerisinde
SLOT_COUNT (5 ,4) man
SLOT_COUNT (4 ,4) women
olan yeri 4,4 olarak düzenlediğimizde karakter seçme ekranında wolfman karakteri gelmiyor.
Karakter seçim ekranında Lycan yazısı takılı kalıyor , hangi karakter üzerinden olursak olalım farketmiyor.
Onun içinde locale/ui/select/name_wolfman.sub dosyasını açıp right ve button kısmını 0 0 olarak ayarladığımızda Lycan yazısıda gitmiş oluyor.

Biraz araştırdım fakat çözüm bulamadım. Kendi bulduğum alternatif çözüm.
Umarım işinize yarar.
Ekran Alıntısı.PNG

Source kısmından tamamen kapattığım için karakter oluşturmuyor fakat seçim ekranında gözüküyordu. Biraz kurcaladıktan sonra introcreate.py içerisinde man ve woman slot count ayrılmış, 4-4 olarak ayarladım ikisinide ve karakter seçme ekranından da kalkmış oldu.
1.PNG

Şu anda tek sorun kaldı, karakter oluştururken karakter name kısmı sabit olarak Lycan gözüküyor. Tamamen kaldırmaktan ziyade bu şekilde bi çözüm buldum fakat burada takılı kaldı. Devamında neler yapmam gerekiyor?

name_wolfman.sub.png

Sorun geçici olarak çözüldü gibi gözüküyor.

root/constinfo içerisinde

bu şekilde aktif deaktif ayarı yoksa root/introcreate.py içerisinde
SLOT_COUNT (5 ,4) man
SLOT_COUNT (4 ,4) women
olan yeri 4,4 olarak düzenlediğimizde karakter seçme ekranında wolfman karakteri gelmiyor.
Karakter seçim ekranında Lycan yazısı takılı kalıyor , hangi karakter üzerinden olursak olalım farketmiyor.
Onun içinde locale/ui/select/name_wolfman.sub dosyasını açıp right ve button kısmını 0 0 olarak ayarladığımızda Lycan yazısıda gitmiş oluyor.

Biraz araştırdım fakat çözüm bulamadım. Kendi bulduğum alternatif çözüm.
Umarım işinize yarar.

Dosya Eklentileri

• 2.PNG
    2.PNG
    1,5 MB · Gösterim: 103
Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri