Legend Online Tanıtım

Enver A

Marjinx
Emekli Üye
Mesaj
127
Beğeni
83
Puan
721
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Joygame, 2012 yılında Türkiye’de ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlanan bir Web TabanlıMMORPG Oyunudur.
Ana dağıtıcısı Oasis Games olan oyun Joygame tarafından da 2013 yılında yayıncılık hakları alınmıştır.

Hikaye
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
, Efsanevi tanrıların zamanında şeytan bütün kötükleri kutsadı ve tanrıların çatışması sırasında ortaya çıktı.Dünya değişti ve yaratıklar cehennemden çıktı iyiliğe karşı savaşmaya başladılar.Bütün ülkeyi karanlıklar kapladı ve ülke şeytanların istilassı ile yüz yüze kaldı.Felaket yaklaştığında onlar uykudan uyandılar kahramanlar toplandı ve insanlığı kurtarmak için görevlendirildiler. Adalet ya da kötülük seçimini yap! ve karanlıklara karşı savaş! peki ya umut nerede?

Sınıflar
Savaşı
Saldırıda iyidir, teknolojiye hükmeder, savunma yeteneği güçlüdür, ek sahnede iyidir takım oluşturmaya uygundur.

Büyücü
Sihirli saldırıda iyidir, sihiri iyi kullanır, yeteneklerini iyi kullanır, güçlü DPS'ye sahiptir,direnişlidir, ilk yardım kullanır.

Yaycı
Saldırıda iyidir, teknoloji özelliklerini kullanır, Kritik Saldırıda güçlüdür ve keskin bir nişancıdır, güçlü kontrol yeteneğine sahiptir, düşman hedefini azaltır.Sistemler
Para Sistemi
Altın:Altın oyun içindeki en genel para birimidir, inşaat geliştirme, teknolojiyi geliştirme, ekipmanları güçlendirmek, askere almak, kader gibi işleri gerçekleştirmek Altın harcayı gerektirir.

Elmas: Joy Para yüklenerek alınır. Elmas marketteki en çok tüketilen para birimidir, marketteki eşyaların büyük bir kısmı Elmas kullanılarak alınabilir. Marketten eşya alma haricinde Elmas, ihale işlemleri ve ödemeli posta işlemlerini gerçekleştirmek için kulanılacak tek para birimidir. Elmas sadece satın alınarak elde edilebilir.

Para:Para oyun içindeki diğer bir para birimidir, marketteki değiştirme alanından ücretsiz olarak ürünleri değiştirebilirsiniz. Oyundaki etkinlikler ve görevleri tamamlayarak Para elde edebilirsiniz.

Madalya: Oyundaki özel bir para birimidir, marketteki madalya değiştirme alanında nadiren değiştirilen bir ekipmandır. Madalya sadece görev ve müsabakaları geçtikten sonra ek olarak alınabilir.Binek Sistemi
Binekler Legend Online'da çok büyük yer kaplar. Bu nedenle bir sürü bineğe yer verilmiştir. Sahip olunan binek eğitilebilir, yetenek parşömenleri ile yetenek kazandırılabilir. Binekler de karakterin kendisi gibi seviye atlar ve karaktere davasında daha çok yardımcı oluyor.

Birlik Sistemi
Oyuncuların bir araya gerelek, maksimum 120 kişi olarak oluşturdukları topluluklara Birlik adı verilir. Birlik oyunda Birlik savaşlarına birlikte katılabilir. Ayrıca karakterlere katkısı olan çok önemli teknolojileri var.

Kahraman Savaşı
Kahraman Savaşı serverlararası aynı sınıf grubu arasında yapılan PK etkinliğidir. 50 seviye ve üstündeki oyuncular katılabilir. Hadi hemen katılın ve gücünüzü bütün serverlara gösterin!Amfi Tiyatro
Amfi Tiyatro diğer oyunculara meydan okunan yerdir. Amfi Tiyatro Marketinde çeşitli kıymetli eşya bulunmakta . Savaşa katılanlar çeşitli eşyalar ve ödüller kazanılabilir. Tek kişili olarak meydan okuma bulunur ve günde meydan okuma sayısı sınırlıdır. Çeşitli ödüller kazanamanızın dışında, Amfi Tiyatro Sıralamasına kendi adınızı da yazdırabilirsiniz . Amfi Tiyatro Grup, günde belli saatinde açılır ve grup olarak savaşacağınız bu savaşta Madalya kazanırsınız.

Görüntüler
Legend-Online-Etkinlikleri-ile-Ekipmanlar%C4%B1n%C4%B1z%C4%B1-Tamamlay%C4%B1n.jpg

Legend-Online-legend+(5).png

Legend-Online-Facebook-4.jpg

KADER.png
 
Geri
Üst