Kral’ı Suçlama ! Cengizhan2

isyankarerim

Üye
Üye
Selam ağabeyler, ablalar.

Biz birkaç arkadaş cengizhan2 ye başladık. Aslında memnunuz oyundan ama oyun içinde seçilmiş olan kralın yönetimini ve uygulamalarını beğenmiyoruz. Kralı suçlama diye bir şey varmış. Bunu bilen var mıdır nasıl yapıldığını acaba. Kralı devirip kendi loncamızla yönetime gelmek istiyoruz o yüzden bilgi lazım.

Ha bu arada oyun tamamen türkçe katılmak isteyen olursa oyun için nickim "erlikhan" pm atabilirsiniz.

Konunuz uygun bölüme taşındı. Lütfen konu açmadan önce, açacağınız konunun ilgili bölümünü bulunuz.
Sizin sorunuza gelince de. Yaptığım araştırmalara göre;

Kral olabilmek için öncelikle Lonca sahibi olmak ve sahibi olduğunuz Lonca'nın mutlak şartla yöneticisi olmanız gerekiyor.

Cengiz Han 2'de Kral seçimleri oy sistemi ile olmaz. Kral olmak için, Lonca ile haftalık olarak yapılan Krallık savaşına girilir. Savaşı kazanan loncanın lideri otomatik olarak Kral olur.

Kral'ı Suçlama: Eğer Kral'ın yaptığı işten halk memnun değilse şikayette bulunabilir. Ancak şikayette bulunmak içni bir elçi gerekmektedir. Kral'ın loncasına düşman olan, başka bir lonca suçlamayı başlatır. Suçlama başladıktan sonra, seviye 40 üzerindeki tüm yurttaşlar suçlamaya katılır. Eğer çevrimiçi yurttaşların sayısı 150'den az ise oylama otomatik olarak iptal olur. Eğer yurttaşların %70'inden fazlası suçlamaya katılır, Kral düşer ve suçlamayı başlatan Lonca lideri yeni Kral olur...

Tahtı Devretme: Kralığınızı devretmeniz mümkündür. Dilediğiniz bir Lonca Liderine Krallığınızı devredebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer ülkeler ille müttefik olabilirsiniz. Müttefik olmak istediğiniz ülkenin Kralına teklif göndermeniz yeterlidir...

Kral'ın Yetkileri: Kral olduktan sonra yalnızca Kral'ın görebildiği bir panel otomatik olarak işleve girer. Kral buradan ülkeyi yönetir. Dilerse günde yalnızca 2 oyuncuya sessizlik ya da hapis cezası verebilir. Ayrıca etkinlik başlatıp, ülkenin ihtiyaçları için para toplayabilir. Para veren her oyuncu belli bir miktar tecrübe puanı kazanır...

Kral'ın Yardımcıları: Kral'ın yardım alabileceği Memurları olur. Memur atayıp çıkartabilirler. Memur olanların çeşitli yetkileri olur.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Kral'ın Ayrıcalıkları: Kral olduğunuzda ayrıca "İmparatorluk Seti" ve "İmparatorluk Küheylanı" hediyelerine sahip olacaksınız...

----------------------------------------------

Bu arada oyuna davet ettiğiniz için teşekkür ederim. Ben Cengiz Han 2'yi denemiştim fakat pek hoşuma gitmediği için oyunu bırakmıştım. Oynayan arkadaşlara oyunda başarılar dilerim :)

Geri